EN

Propletené příběhy dvou lidí, kteří v jednom okamžiku ztratí a získají vše. A ocitnou se na křižovatce. Rozhodnou se bojovat o nabídnutý život, nebo sklopí hlavu a přijmou novou realitu?
27. prosince je ten nejhorší den v celém roce. Sára Melnyková má práce nad hlavu kvůli blížící se oslavě Nového roku. Robert Benedikt jí má zase málo, protože mezi svátky mají novináři okurkovou sezonu. Jedno nevinné zdřímnutí v křesle knihovny a pracovní návštěva nočního klubu, která měla být formalitou, se jejich plánu pro blízkou budoucnost vysmějí. Položte si spolu s nimi otázku, jak byste se dokázali přizpůsobit světu, který jste si ještě včera nedokázali ani představit.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr román
Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788076509061
Datum vydání 16.01.2023
Věk od 15
Formát 160x230 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

27. prosince je ten nejhorší den v celém roce. Sára Melnyková má práce nad hlavu kvůli blížící se oslavě Nového roku. Robert Benedikt jí má zase málo, protože mezi svátky mají novináři okurkovou sezonu. Ale tento rok? Ten se tedy skutečně překonal.

Jedno nevinné zdřímnutí v křesle knihovny a pracovní návštěva nočního klubu, která měla být formalitou, se jejich plánu pro blízkou budoucnost vysmějí. Stojí před bolestně jednoduchou volbou. Vstát a bojovat za to, co je jejich. Nebo sklopit hlavu a nechat se osudem uvláčet k smrti. Ale jak bojovat ve světě, který nepoznáváte? Proti nepřátelům, které neumíte pojmenovat? S lidmi, kteří se vymykají všemu, co jste kdy poznali?

Zjistěte, zda Sáře pomohou její sny, které ji mučí každou noc, dostat její život zpět. Zda se Robert postaví strachu z minulosti a vystoupí z pohodlného stínu svého mentora. Položte si spolu s nimi otázku, jak byste se dokázali přizpůsobit světu, který jste si ještě včera nedokázali ani představit. A jakou roli v tom všem hrají kočky?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM