EN

Tři rande

Beth O'Leary


Tři ženy. Tři rande. Jeden muž v nesnázích.
Siobhan je temperamentní životní koučka. Miranda je sympatická arboristka. Jane je tichá dobrovolnice v charitativním obchodě. Tyto tři ženy se vzájemně neznají, přesto mají něco společného: Jejich přítel se na ně vykašlal v ten nejhorší čas – na Valentýna. A všechny navíc čekaly na téhož muže. Od tohoto dne už nic není jako dřív a každá z nich se vydává na cestu za poznáním pravdy: Kdo je Joseph Carter a mohou se do něj zamilovat, aniž by jim zlomil srdce?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The No-Show
Původní jazyk angličtina
Překladatel Dana Chodilová
Počet stran 320
EAN 9788026723882
Datum vydání 27.10.2022
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,462
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Siobhan se těší na snídani s Josephem. Byla překvapená, když to navrhl… obvykle spolu tráví jen noci v hotelových pokojích. Rande na Valentýna určitě něco znamená… tak kde je?

Miranda doufá, že valentýnský oběd s Carterem je ideální příležitost, jak oslavit jejich vztah. Chodí spolu pět měsíců a začíná to mezi nimi být vážné. Ale proč se neukázal?

Joseph Carter slíbil, že doprovodí Jane na zásnubní večírek. Neznají se dlouho, ale jejich přátelství se rychle stává nejjasnější částí jejího nového života ve Winchesteru. On ale nepřišel!

Joseph Carter bude mít co vysvětlovat… tedy pokud se objeví.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

knihazaknihou.cz - Tři rande

...„O tom, že autorka umí čtivě psát netřeba pochybovat. I přes komplikovanou dějovou linku mě dokázala zaujmout svými postavami, u kterých jsem potřebovala velmi nutně vědět, jakým směrem se jejich život bude ubírat, stejně jako vystavěným koncem, jenž by mě ani ve snu nenapadl.“...
NAPIŠTE NÁM