EN

Haló, hasiči

Eva Mrázková


Zvukové leporelo s hasiči
Hoří! Pejsek Ben pronásledoval zlomyslného kocoura a převrhl Tomovi při jeho chemickém pokusu svíčku. Co teď? Tomáš si umí poradit, zatelefonuje na číslo 150 a během minutky je u zahradního domku hasičské zásahové vozidlo. Tom s Benem sledují ten cvrkot, voda z hadic už stříká, po ohni za chvilku není ani památky. A představte si, Tom dokonce může nahlédnout do kabiny zásahového auta. Přidejte se k němu!

Detailní informace

Žánr leporelo
Ilustrátor Jan Šrámek
Jazyk čeština
Počet stran 10
EAN 9788026617884
Datum vydání 10.11.2022
Věk od 3
Formát 200x150 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,302
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Haló, hasiči

Hoří! Pes Ben se rozzlobil na zlomyslného kocoura Felixe a při honičce převrhli malému výzkumníkovi Tomovi svíčku z jeho chemického pokusu. Co teď? Tomáš si umí poradit, zatelefonuje na číslo 150 a už jde všechno ráz na ráz. Hasičské zásahové vozidlo dorazí k jejich zahradnímu domku během minutky. Tom s Benem sledují ten cvrkot, voda z hadic už stříká, po ohni za chvilku už není ani památky. A představte si, Tom dokonce může nahlédnout do kabiny zásahového auta!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Eva Mrázková

Eva Mrázková

Odmalička si ráda hraje s písmenky, poznává nové lidi a místa. Vystudovala ekonomii a žurnalistiku. Věnovala se oběma profesím, ale nakonec zvítězila láska ke knížkám, které rediguje v nakladatelství Edika. Žije s rodinou v malém městečku nedaleko Brna, velkou inspirací jsou pro ni dcery. Píše knížky pro děti, zaměřuje se především na procvičování českého pravopisu a jazykových schopností. Snaží se předat dětem znalosti zábavnou a nenásilnou formou. K úspěšným titulům patří Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině, série Veselé diktáty a doplňovačky, edice Deskové hry na procvičení cizích jazyků nebo dvojjazyčná řada Klasické české pohádky + audio CD v šesti jazykových mutacích.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM