EN

Atlas starověkého Egypta pro děti

Oldřich Růžička


OBJEVUJTE STAROVĚKÉ CIVILIZACE V ŠESTI ROZKLÁDACÍCH MAPÁCH
Před více než 5 000 lety se podél řeky Nil vyvinula civilizace, jejíž památky a pozůstatky dodnes jezdí obdivovat lidé z celého světa.

Detailní informace

Ilustrátor Tomáš Tůma
Jazyk čeština
Počet stran 36
EAN 9788000060880
Datum vydání 01.08.2022
Věk od 6
Formát 230x260 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,565
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Před více než 5 000 lety se podél řeky Nil vyvinula civilizace, jejíž památky a pozůstatky dodnes jezdí obdivovat lidé z celého světa. Nádherné obrovské pyramidy, kamenné chrámy, zdobené hrobky, sochy panovníků v nadživotní velikosti, vysoké sloupy, obelisky a další připomínky nalezneme v Egyptě na každém kroku. Přesto mnoho památek stále čeká na vysvobození z afrického písku a dodnes není úplně jasné, jak mohli egyptští stavitelé vytvořit tak velké a krásné stavby s tehdejšími technickými možnostmi. Pojďme se projít po nejkrásnějších egyptských památkách a podívejme se společně, jak se ve starověkém Egyptě žilo faraonům, úředníkům, vojákům i obyčejným lidem.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Oldřich Růžička

Oldřich Růžička

Vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity a více než 12 let působil jako učitel na základní škole a následně na gymnáziu. Po opuštění pedagogické dráhy začal pracovat jako redaktor, posléze šéfredaktor a publisher v nakladatelství Computer Press, kde stál mimo jiné u zrodu nově vznikajících redakcí knih pro děti a mládež, redakce hobby literatury a dalších oblastí non-fiction literatury. V roce 2007 založil nakladatelství B4U Publishing, které se od svého počátku zaměřilo na tvorbu knih pro děti a orientovalo se převážně na zahraniční trhy. Jeho knihy byly přeloženy do více než padesáti jazyků a prodávají se ve čtyřiceti zemích pěti kontinentů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM