EN

Vzestup Školy dobra a zla

Soman Chainani


Poznejte magický svět, podle kterého vznikl filmový hit na Netflixu!
Bitva mezi dobrem a zlem se blíží. Svedou ji dva bratři. Jeden dobrý, jeden zlý. Společně hlídají Nekonečný les. Společně vybírají studenty do Školy dobra a zla. Společně je trénují, učí a připravují na jejich osudy. A pak se stane něco, co změní všechny a všechno. Kdo přežije a kdo bude vládnout Škole? Cesta za úžasnými dobrodružstvími, která se skrývají ve Škole dobra a zla, právě začíná. Máte odvahu se na ni vydat?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 7
Jazyk čeština
Původní název Rise of the School for Good and Evil
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Stárková
Počet stran 320
EAN 9788076616066
Datum vydání 17.10.2022
Věk od 11
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,466
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Bitva mezi dobrem a zlem začíná. Dva bratři. Jeden dobrý. Jeden zlý. Společně hlídají Nekonečný les. Společně vybírají studenty do Školy dobra a zla. Společně je trénují, učí, připravují na jejich osudy. A pak se něco stane. Něco neočekávaného. Něco mocného. Něco, co změní všechny a všechno. Kdo přežije? Kdo bude vládnout Škole?

Cesta začíná právě tady. Každý krok je plný kouzel, překvapení a odvážných skutků, které mají otestovat statečnost, věrnost, vaše pravé já. Ale zavedou vás jen na samotný začátek dobrodružství, která se skrývají ve Škole dobra a zla.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Škola dobra a zla"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Soman Chainani

Soman Chainani

Soman Chainani vystudoval anglickou a americkou literaturu na Harvardu, filmovou vědu na Kolumbijské univerzitě a je rovněž známý jako scenárista. Soman věří pohádkám snad víc než Sofie, Agáta nebo ostatní postavy z jeho pohádkové série. Miluje tenis a tvrdí, že nikdy neprohrál, dokud nezačal psát právě Školu dobra a zla.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM