EN

Škola dobra a zla - Příručka pro Navěky a Nikdyvíce

Soman Chainani


Příručka pro všechny současné i budoucí studenty Školy dobra a zla!
Vítejte ve Škole dobra a zla! Všichni největší hrdinové a zloduši seděli dřív, než se vydali za svými příběhy do Nekonečného lesa, v našich lavicích... a teď se k nim můžete přidat i vy. Tato příručka vám pomůže proplout školními léty. Dočtete se v ní všechno: co si vzít s sebou, co na sebe, a hlavně: jak neskončit v mučírně. A taky pár šťavnatých drbů o učitelích i absolventech… Celobarevná doplňková kniha k sérii Škola dobra a zla je zkrátka nezbytnost.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The School for Good and Evil: The Ever Never Handbook
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Stárková
Počet stran 304
EAN 9788076613867
Datum vydání 07.02.2022
Věk od 10
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,522
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Každé čtyři roky jsou do Školy dobra a zla uneseni dvě knihomolské děti, aby se zde připravily na život v pohádkách. Navěkové a Nikdyvíci se tu učí mluvit se zvířaty, škodit ostatním a mnohé další. Nejlépe hodnocení studenti se pak stanou hrdiny a zloduchy v pohádkách – a ti nejhorší… no, jak to dopadne s nimi, o tom se tu bavit nebudeme.

Tato příručka obsahuje všechno, co potřebují studenti vědět, aby se stali nejlepšími ve svém ročníku. Pohádky, které musí znát skrz naskrz, mýty, které je nebezpečné ignorovat, kouzla, bez kterých se nedá žít. Taky kdo je kdo a co je co a mnohem víc! A samozřejmě všechno nádherně pestrobarevné, protože ve Škole dobra a zla nic není černobílé!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Škola dobra a zla"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Soman Chainani

Soman Chainani

Soman Chainani vystudoval anglickou a americkou literaturu na Harvardu, filmovou vědu na Kolumbijské univerzitě a je rovněž známý jako scenárista. Soman věří pohádkám snad víc než Sofie, Agáta nebo ostatní postavy z jeho pohádkové série. Miluje tenis a tvrdí, že nikdy neprohrál, dokud nezačal psát právě Školu dobra a zla.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM