EN

Markéta v troubě nové recepty

Recepty pro domácí pohodu

Markéta Chovancová


Nášup vyladěných receptů od populární food blogerky
Mechový dort, šlehačkové donuty, dýňová bábovka s čokoládou a ořechy, cuketová pizza, cheddarové tyčinky nebo plněné precle. I tentokrát pro vás food blogerka Markéta Chovancová připravila neodolatelnou várku slaných a sladkých receptů, se kterými vám bude chutnat po celý rok. Osvojte si prověřené postupy a užívejte si lahodné pokrmy od jara do zimy! Inspirací vám budou i stylové fotografie plné nápadů na originální servírování.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788026448549
Datum vydání 17.08.2023
Věk od 18
Formát 160x230 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,52
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nášup vyladěných receptů od populární food blogerky

Mechový dort, šlehačkové donuty, dýňová bábovka s čokoládou a ořechy, cuketová pizza, čedarové tyčinky nebo plněné precle. I tentokrát pro vás food blogerka Markéta Chovancová připravila neodolatelnou várku slaných a sladkých receptů, se kterými vám bude chutnat po celý rok. Osvojte si prověřené postupy a užívejte si lahodné pokrmy od jara do zimy! Inspirací vám budou i stylové fotografie plné nápadů na originální servírování.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Markéta Chovancová

Markéta Chovancová

Markéta Chovancová je oblíbenou food blogerkou. Na svém instagramovém blogu Markéta v troubě inspiruje rozmanitými recepty, které jsou sestaveny z běžně dostupných surovin a napsány tak, aby se povedly opravdu úplně všem, provoněly dům a udělaly vaše dny lahodnější a krásnější. Je také maminkou tří dětí a věří, že dobré poctivé jídlo je součástí rodinné pohody. Je přesvědčena, že osvědčené recepty by se měly šířit, aby udělaly radost co nejvíce lidem.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM