EN

Fit kdykoliv a kdekoliv

63 receptů

Sandra Schmidová


Nebuďte tlouštíci a dostaňte se spolu se Sandrou do životní formy!
Sandra Schmidová je výživová terapeutka z televizního pořadu Tlouštíci. Její další recepty pro udržitelný fit život najdete v této skvělé publikaci. Předchozí dva díly Zdravě a Lehce kdykoliv a kdekoliv tak nyní můžete doplnit o recepty pro aktivní životní styl. Jak si připravit zdravější verze jídel, která bývají považována za nezdravá? Nejen to zjistíte v energií nabité kuchařce perfektní pro každého, kdo chce být fit a dodávat tělu to „správné palivo“.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788026443766
Datum vydání 29.09.2022
Věk od 18
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,505
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Sandra Schmidová je výživová terapeutka z televizního pořadu Tlouštíci. V této skvělé publikaci najdete dalších 63 receptů pro udržitelný fit život. Tato kuchařka volně navazuje na předchozí dva díly - Zdravě kdykoliv a kdekoliv a Lehce kdykoliv a kdekoliv.

V knize naleznete spoustu návodů na to, jak si připravit zdravější verze jídel, která bývají považována za nezdravá, a dodržet přitom doporučený denní přísun kalorií i živin. Recepty autorka jako vždy doplnila výživovými a energetickými tabulkami, nutričními tipy a dalšími důležitými informacemi.

Tato energií nabitá kuchařka je prostě perfektní pro každého, kdo chce být fit a dodávat tělu to „správné palivo“.

Autorku v současnosti můžete potkat ve výživové poradně Viviente v Brně.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sandra Schmidová

Sandra Schmidová

Vystudovala obor Výživa člověka na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a od té doby se oboru aktivně a nadšeně věnuje. Její práce je jejím koníčkem již od střední školy. Po studiu si otevřela výživovou poradnu Viviente v Brně, kde se snaží vést klienty ke zdraví a spokojenosti právě díky úpravě svých stravovacích návyků a také díky celkové změně životního stylu. Podílí se na dnech zdraví ve firmách a šíří preventivní osvětu, jak se stravovat bez zbytečných extrémů. Pomáhá lidem najít udržitelnou dlouhodobou cestu. Působila také jako výživová terapeutka v 1. řadě pořadu TV Prima Tlouštíci. Své rady a tipy, inspirace recepty předává pravidelně na svých sociálních sítích. Vydala několik kuchařek (Zdravě kdykoliv a kdekoliv, Lehce kdykoliv a kdekoliv, Fit kdykoliv a kdekoliv), ve kterých se snaží ukázat, že jíst zdravě a lehce je možné z dostupných potravin a nemusí to být vůbec komplikované, ale naopak rychlé a chutné.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM