EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE


Soukromá škola, podivné vraždy a pachatel, co se vrací na místo činu. Young adult detektivka, která vtáhne a nepustí!
Ellinghamova akademie je slavná škola, kam chodí ty nejbystřejší hlavy. Její zakladatel vytvořil báječné místo plné hádanek, spletitých stezek a zahrad. Krátce po jejím otevření mu ale unesli ženu a dceru. A jediné skutečné vodítko je posměšná hádanka, která je podepsaná trochu děsivým pseudonymem. Je z toho jeden z největších nevyřešených zločinů americké historie. Stevie Bellová je nadšená fanynka skutečných zločinů, právě tu začíná prvním rokem studovat a touží tenhle případ vyřešit. Podaří se jí to?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Truly Devious
Původní jazyk angličtina
Řada Křiváci
Překladatel Zuzana Bičíková
Počet stran 336
EAN 9788076614116
Datum vydání 10.03.2022
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,469
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ellinghamova akademie je slavná soukromá škola ve Vermontu, kam chodí ty nejbystřejší hlavy, vynálezci a umělci. Založil ji Albert Ellingham, magnát z počátku 20. století, který toužil vytvořit báječné místo plné hádanek, spletitých stezek a zahrad. „Místo, kde je škola hrou,“ jak říkával. Krátce po jejím otevření mu ale unesli ženu a dceru. A jediné skutečné vodítko je posměšná hádanka, seznam všech možných způsobů vražd, která je podepsaná trochu děsivým pseudonymem. Stal se z toho jeden z největších nevyřešených zločinů americké historie.

Stevie Bellová je nadšená fanynka skutečných zločinů, právě začíná prvním rokem studovat na Ellinghamově akademii a má vskutku ambiciózní plán: Chce tenhle případ vyřešit. Tedy až se vyrovná s náročnými požadavky na nové škole a se svými svéráznými spolužáky. Ale stane se něco velmi podivného: Zločinec se vrátí na místo činu…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Křiváci"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM