EN

Neber to jídlo tak vážně II

aneb #jimnormalne

Týna Skalická


Zasloužíš si jíst normálně!
Máš pocit, že za každý gram cukru, který si neodepřeš, si zasloužíš nějaký trest? Zkus se radši na potraviny podívat trochu jinak! Neexistuje totiž špatná strava – je to vždy jen jídlo, které by ti mělo dělat radost a dodávat energii. Týna Skalická, nutriční koučka a zakladatelka instagramového projektu @tojidlo, ti ukáže, jak si jídlo i jeho přípravu skutečně užívat. Jíst zdravě a výživně se totiž dá i bez křečovitého omezování a sporných diet!

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 232
EAN 9788026443773
Datum vydání 29.09.2022
Věk od 18
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,462
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Máš pocit, že za každý gram cukru, který si neodepřeš, si zasloužíš nějaký trest? Zkus se radši na potraviny podívat trochu jinak! Neexistuje totiž špatná strava – je to vždy jen jídlo, které by ti mělo dělat radost a dodávat energii.

Týna Skalická, nutriční koučka a zakladatelka instagramového projektu @tojidlo, ti ukáže, jak si jídlo i jeho přípravu skutečně užívat. Jíst zdravě a výživně se totiž dá i bez křečovitého omezování a sporných diet!

Tento rádce je volným pokračováním již vydané knihy Neber to jídlo tak vážně (https://www.albatrosmedia.cz/tituly/65866775/neber-to-jidlo-tak-vazne/).

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Neber to jídlo tak vážně"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Týna Skalická

Týna Skalická

Neber to jídlo tak vážně, je to jen jídlo – to je hlavní motto populárního instagramového projektu @tojidlo, za kterým stojí nutriční koučka Týna Skalická. Autorka se již od studií naplno věnuje fitness a zdravému životnímu stylu a propaguje neotřelou a zábavnou formou „normální“ přístup ke stravování. Co si pod tím představit? To si můžete dočíst nejen v jejích knihách. Projekt @tojidlo vznikl za cílem usadit změť na internetu dostupných a mnohdy zkreslených informací o výživě, vnést do následování zdravého životního stylu trochu nadsázky a selského rozumu a pomoci lidem začít jíst normálně. 
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM