EN

Dopisy měsíčního dne

Emmi Itäranta


Vesmírná romance o touze a naději překračující hranice světů
Léčitelka Lumi pochází ze Země a její choť, špička v oblasti botaniky Sol, z Marsu. Když se Sol dlouho nevrací ze služební cesty, spustí Lumi pátrání a postupně odhaluje tajemství, která před ní Sol skrývá. Stopy ji vedou z bohatých marsovských kolonií na zdevastovanou planetu Zemi, ale také do světů ztracených duší, kam dokáží vstoupit jen léčitelé. Jak se zmizením souvisí tajná ekologická skupina? A čeká Lumi a Sol na jejich meziplanetárních křižovatkách vůbec ještě budoucnost?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Kuunpäivän kirjeet
Původní jazyk finština
Překladatel Michal Švec
Počet stran 336
EAN 9788076626348
Datum vydání 25.03.2024
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Edice Fleet
Hmotnost 0,426
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Léčitelka Lumi pochází ze Země a její choť, špička v oblasti botaniky Sol, z Marsu. Když se Sol dlouho nevrací ze služební cesty, spustí Lumi pátrání a postupně odhaluje tajemství, která před ní Sol skrývá. Ve vzpomínkách ohledává společnou minulost, o níž si myslela, že patří jen jim dvěma. Stopy ji vedou z bohatých marsovských kolonií na planetu Zemi, která je kvůli devastaci životního prostředí už jen ubohým stínem své zašlé slávy. A také do světů ztracených duší, kam dokáží vstoupit jen léčitelé. Jak se zmizením souvisí tajná ekologická skupina? A čeká Lumi a Sol na jejich meziplanetárních křižovatkách vůbec ještě budoucnost?

Román psaný v dopisech vypráví ve vědecko-fantastických kulisách univerzální milostný příběh dvou osob ze zcela odlišných světů.

„Něžná a působivá meditace o lidské potřebě sdílet s druhými život a lásku.“ – Publishers Weekly

„Nádherný příběh o zkoumání environmentální etiky a síly rituálů.“ – Washington Post

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM