EN

První, kdo na konci zemře

Adam Silvera


Vítejte v Hodině smrti, díky které můžete vzít svůj život do vlastních rukou
Dovede nová služba s názvem Hodina smrti skutečně předpovědět, kdy skončí lidský život, nebo je to jen vtip? Orion Pagan a Valentino Prince se neznají, ale oba se k ní z různých důvodů zaregistrovali. Když se setkají na Times Square, hned si hluboce porozumí. Ale pak zemi obletí první vlna hovorů oznamujících soudný den – a telefon se rozezní jen jednomu z nich. Orion ani Valentino netuší, jak den skončí, přesto vědí, že ho chtějí strávit spolu… i když to znamená, že jim rozloučení zlomí srdce.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The First to Die at the End
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Hajžmanová
Počet stran 496
EAN 9788076617247
Datum vydání 08.05.2023
Věk od 13
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Večer před tím, než má být spuštěna Hodina smrti, mají všichni jedinou otázku: dokáže nová služba vážně předvídat něčí smrt, nebo je to jen propracovaný kanadský žertík? Orion Pagan čekal celé roky na to, až mu někdo řekne, že zemře. Má vážnou srdeční chorobu a k Hodině smrti se přihlásil, aby věděl, co ho čeká. Valentino Prince začíná v New Yorku nový život. Má před sebou dlouhou a slibnou budoucnost a k Hodině smrti se přihlásil jen proto, že jeho sestra-dvojče málem zemřela při autonehodě.

Orion a Valentino se setkají na Times Square a okamžitě si hluboce porozumí. Ale když zemi obletí první vlna telefonátů oznamujících smrt, jejich životy se promění navždy - jednomu z nich se telefon rozezní a druhému ne. Ačkoli si ani jeden z nich není jistý, jak den skončí, vědí, že ho chtějí strávit spolu.... i když to znamená, že jim rozloučení zlomí srdce.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Adam Silvera

Adam Silvera

Adam Silvera je autor mnoha bestsellerů podle žebříčků New York Times, v České republice si získal čtenáře především knihou Oba na konci zemřou. Pracoval jako prodejce v dětském knihkupectví, community manager nebo recenzent dětských a young adult titulů. Narodil se a vyrostl v New Yorku. Nyní žije v Los Angeles a je vysoký, aniž by pro to měl nějaký zvláštní důvod.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM