EN

Malý a velký Mefisto

Anonym


Stará dobrá česká detektivka
Pár lidí v uzavřeném prostoru, jeden mrtvý, kdo je vrah? Věřte, že pátrání po pachateli v klasické české detektivce vás bude bavit a jeho odhalení vás přinejmenším hodně zaskočí… Novela, kterou před osmdesáti lety při jediném jejím vydání podepsala Fan Vavřincová, aby pak o jejím skutečném autorovi až do své smrti jen a jen mlžila, vás bude napínat, dokud nebudete znát odpovědi na všechny své otázky.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788076831308
Datum vydání 09.06.2022
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,215
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Počítáte se mezi milovníky klasické české detektivky? Tak tohle je něco pro vás! Pár lidí v uzavřeném prostoru, jeden mrtvý, kdo je vrah? Společně s klasikem českého krimi žánru, Josefem Škvoreckým, se my, nadšení čtenáři detektivek, ptáme: Whodunit??? Věřte, že pátrání po pachateli vás bude vážně bavit a jeho odhalení vás přinejmenším hodně zaskočí… Ba co víc, napětí sem tam střídá vytříbený humor, takže tuhle knihu zkrátka neodložíte, dokud ji nedočtete. Detektivní novela, kterou před osmdesáti lety při jediném jejím vydání podepsala Fan Vavřincová, aby pak o jejím skutečném autorovi až do své smrti jen a jen mlžila, vás opravdu nenechá vydechnout, dokud nebudete znát odpovědi na všechny své otázky.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

Neviditelný pes - LITERATURA: „Já to nikdy nenapsala,“

...Už před skoro osmdesáti lety sice „Mefisto“ vyšel pod jménem úspěšné Fan Vavřincové (1917-2012), ale nenapsala ho - a později řekla, že „pravý autor“ nesměl po válce publikovat. Toho člověka (muže či ženu) kryla v poklidu až do smrti, nikdy ho neudala. Kdo to asi byl? Michal Jareš, zkušený literární badatel z Ústavu pro českou literaturu Akademie věd České republiky, navrhuje dvě možnosti vč. ...
NAPIŠTE NÁM