EN

Nasedat! Traktor

Pavla Hanáčková


Proč sedět doma na větvi, když si můžeme vypěstovat vlastní jídlo?
Je život na farmě téma, které tě neodolatelně láká? Rád by ses dozvěděl, s jakými úžasnými zvířaty, rostlinami a stroji se tu můžeš setkat? Chtěl by ses stát farmářem a všechno vidět na vlastní oči? Právě tohle ohromně zajímá také ptáčka kivi jménem Karel. Nauč se spolu s Karlem řídit traktor, starat se o zvířata, a dokonce i vypěstovat si vlastní jídlo! Díky svěžímu formátu plnému vtipných moderních ilustrací si navíc bez námahy zapamatuješ vše, co jsi kdy o životě na farmě toužil znát.

Detailní informace

Ilustrátor Diarmuid Ó Catháin
Jazyk čeština
Počet stran 20
EAN 9788000065243
Datum vydání 24.01.2022
Věk od 6
Formát 240x240 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,545
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Je život na farmě téma, které tě neodolatelně láká? Rád by ses dozvěděl, s jakými úžasnými zvířaty, rostlinami a stroji se tu můžeš setkat? Chtěl by ses stát farmářem a všechno vidět na vlastní oči?

Právě tohle ohromně zajímá také ptáčka kivi jménem Karel. Chce přijít na to, jak si vypěstovat vlastní jídlo!

Společně s Karlem se naučíš spoustu zajímavých věcí o traktorech a dalších strojích na farmě. Kromě toho se podrobně seznámíš s tím, jak to na farmě chodí – ať už jde o sklizeň, nebo o každodenní povinnosti. Dozvíš se zábavné informace, a navíc zjistíš, odkud pocházejí potraviny, které jíš.

Přidej se ke Karlovi v jeho traktoru a nahlédni do života na farmě i kolem ní!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Pavla Hanáčková

Pavla Hanáčková

Pavla Hanáčková pochází z malebné moravské vesnice obklopené vinicemi. Četba knih a touha po psaní ji doprovází již od útlého dětství. Po ukončení studia anglické a čínské filologie na FF UP v Olomouci ji osud zavál daleko od čínských znaků až do nakladatelství Albatros Media a.s., kde se začala jako literární redaktorka věnovat knižní tvorbě pro děti. Ráda cestuje po světě, kde čerpá inspiraci pro nové náměty a kde má také možnost věnovat se své další vášni – jídlu a všemu s ním spojenému.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM