EN

Kde roste červené kapradí

Wilson Rawls


Nezapomenutelný příběh plný dobrodružství, přátelství se psy a hrdinství z pera jednoho z nejoceněvanějších světových autorů
Billy už dlouho sní o tom, že bude mít ne jednoho, ale rovnou dva psy. Když se mu konečně podaří našetřit dost peněz, aby si mohl vlastní štěňata Dana a Aničku pořídit, je štěstím bez sebe. Brzy se Billy a jeho psi stanou tou nejvyhlášenější loveckou partou v údolí. Krásná divoká příroda však skrývá nejen příležitosti k těm nejbáječnějším dobrodružstvím, ale také mnohá nebezpečí. Pochopí Billy, že z jizev minulosti může vzklíčit naděje?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Marcela Hebertová
Jazyk čeština
Původní název Where the Red Fern Grows
Původní jazyk angličtina
Počet stran 296
EAN 9788026443179
Datum vydání 15.08.2022
Věk od 9
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,523
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Billy už dlouho sní o tom, že bude mít ne jednoho, ale rovnou dva psy. Když se mu konečně podaří našetřit dost peněz, aby si mohl vlastní štěňata Dana a Aničku pořídit, je štěstím bez sebe. Už nezáleží na tom, že je nelehká doba. Ví, že od toho okamžiku má kamarády na své toulky po okolních kopcích. Zanedlouho se Billy a jeho psi stanou tou nejvyhlášenější loveckou partou v údolí, a zdá se, že kombinace Danovy síly, Aniččiny bystrosti a Billyho ryzosti je zcela nepřekonatelná. Krásná divoká příroda však skrývá nejen příležitosti k těm nejbáječnějším dobrodružstvím, ale také mnohá nebezpečí. Pochopí Billy, že z jizev minulosti může vzklíčit naděje?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM