EN

Djatlovova expedice: nová odhalení

Martin Lavay


Nejnovější svědectví a informace v záhadném případu, který fascinuje celý svět
V případu Djatlovovy expedice došlo za poslední roky k řadě nečekaných zvratů a odhalení. Jak dopadla exhumace těla nejtajuplnějšího člena výpravy, Semjona Zolotarjova? Proč ruská generální prokuratura obnovila vyšetřování? Jak je možné, že jeden ze svědků djatlovce viděl po jejich smrti na neobvyklém místě? Nová zjištění a překvapivá fakta vás vezmou na vzrušující výpravu do středu spletité záhady, kterou se zatím nikomu nepodařilo uspokojivě vysvětlit.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788076830677
Datum vydání 03.03.2022
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Edice Záhady
Hmotnost 0,407
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Exhumace, nové oficiální vyšetřování, lavina matematických vzorců ze Švýcarska, „divné věci“ v denících, nové info o zápisníku z potoka, foto vraha?, Druhá výprava?...

Ve stále nevyřešeném případu záhadného úmrtí devíti sovětských vysokoškoláků v pustinách Severního Uralu, z roku 1959, došlo v poslední době k řadě nečekaných zvratů a odhalení. Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice, případně co je zabilo? Dokážete právě vy vypátrat, co bylo příčinou nepochopitelné tragédie?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Martin Lavay

Martin Lavay

Má za sebou dlouholetou kariéru v médiích. Pracoval jako redaktor v novinách, moderátor, redaktor a vedoucí zpravodajství v rádiích a redaktor a šéfredaktor v televizích; je autorem webu a YouTube kanálu Zahady.info. Je milovník bílé čokolády a pampeliškového medu, obdivovatel Boucherovy Diany, malého Bubu a Médi Bédi i hledač Moctezumova ztraceného zrcadla. Napsal pět knih, v XYZ vyšly tituly Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice? (2017) a Měsíční šachta (2019).
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM