EN

Někdo jako my

Estelle Maskame


Závěrečný díl návykové trilogie od autorky bestsellerové série DIMILY
Mila je zpátky v Tennessee. Od rozchodu s Blakem uběhly už dva roky a teď se soustředí na to, aby před nástupem na vysokou hodila minulost za hlavu. Sbohem rodinné drama, hollywoodské krize... a Blakeu. Jenže doma je i Blake se svou novou přítelkyní. Mile naštěstí poskytuje rozptýlení ranč její rodiny a s ním i nový sexy stájník. Přesto ale nedokáže zapomenout na to, co se mezi ní a Blakem stalo. Existuje pro ně ještě jedna poslední šance, nebo se jejich cesty už navždy rozešly?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA romantika
Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název The Making of Mila and Blake
Původní jazyk angličtina
Překladatel Pavla Kubešová
Počet stran 272
EAN 9788025363171
Datum vydání 20.07.2023
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,299
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Od rozchodu s Blakem uběhly dva roky a Mila se snaží zapomenout a hodit všechno za hlavu. Když se však znovu setkají, potlačované pocity a vzpomínky vyplavou na povrch. Rozptýlení jí přinese až nový stájník, který začne pracovat na jejich ranči. Nebylo by těžké podlehnout jeho neodolatelnému úsměvu a na Blakea jednou provždy zapomenout. Co když si ale zaslouží druhou šanci? Možná už uplynulo dost vody na to, aby to spolu ještě jednou zkusili… nebo se navždy rozešli.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Někdo jako..."

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Estelle Maskame

Estelle Maskame

Estelle Maskame pochází ze Skotska a s psaním začala už ve třinácti letech. V šestnácti dokončila svou první trilogii s názvem DIMILY (Did I Mention I Love You). Tu pak o rok později koupilo nakladatelství Black & White. Kolem Estelle se velmi rychle vytvořila obrovská fanouškovská základna, nejen proto, že svou tvorbu publikovala na sociální platformě Wattpad, ale také proto, že je velmi aktivní na sociálních sítích. Její trilogie se i díky tomu stala obrovským hitem po celém světě ještě před vydáním v knižní podobě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM