EN

Příprava na státní přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia – Matematika 2

Pavel Zelený


Již druhá sada testů k přípravě na státní přijímací zkoušky!
Další sada testů pro všechny, kteří chtějí být skvěle připraveni! Publikace obsahuje 11 cvičných testů z matematiky. Jsou sestaveny tak, aby žák získal ucelenou představu o tom, jak jsou otázky formálně koncipovány, a uměl se v nich dobře orientovat. Součástí titulu je klíč správných řešení, pokyny pro správné vyplnění záznamového archu, záznamové archy a tipy na správnou strategii při řešení testových úloh.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 264
EAN 9788025359402
Datum vydání 08.09.2022
Věk od 10
Formát 165x235 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,447
Typ Kniha + doplněk
Vazba brožovaná lepená

Další sada testů pro všechny, kteří chtějí být skvěle připraveni!

Chystá se vaše dítě skládat státní přijímací zkoušky na osmileté gymnázium a chcete, aby u nich uspělo? Vyzkoušejte naše „přijímačky nanečisto“, které mu pomohou, aby se u zkoušek cítilo sebejistě a testy bez obav zvládlo.

Publikace obsahuje 11 ukázkových testů z matematiky. Jsou sestaveny tak, aby žáci získali ucelenou představu o tom, jak jsou otázky formálně koncipovány a uměli se v nich dobře orientovat. Naučí se pracovat s jednotlivými typy úloh a budou si moci vyzkoušet, jak by v testu uspěli. Vyhodnocení správných odpovědí naleznou v klíči správných řešení.

Důležitou součástí titulu jsou záznamové archy a pokyny pro jeho správné vyplnění. Pokud si je žáci nastudují dopředu, získají cenné minuty navíc, které se jim při řešení testu jistě budou hodit.

Výhodou u zkoušek může být i znalost správné strategie. Prozradíme tipy na to, jak v testu nejlépe postupovat, zda je lepší řešit jednu otázku po druhé, nebo se věnovat nejprve těm, za které je nejvíc bodů.

Štěstí přeje připraveným, tak se do toho pusťte!

Testové úlohy vycházejí ze standardů daných Rámcovými vzdělávacími programy ZŠ.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Příprava na státní přijímací zkoušky"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM