EN

Partnerské přešlapy

Šílené historky ze života

Klára Sýkorová

5,0
( 5 )

Skutečné příběhy ze života partnerů aneb kniha o tom, jak se dá vše pokazit, zvlášť když jsou na to dva. Nečekejte žádnou slaďárnu, ale pořádnou dávku humoru a ironie.
Seznamte se s Jarmilou. Šestadvacetiletou slečnou, která prožívá svůj nejdelší vztah s o rok starším Oskarem. V některých věcech se nechápou a někdy se dost hádají. Oskar rád popolétne do paralelního vesmíru a Jarmila ho tahá zpátky na zem, což způsobuje řadu vtipných situací. Sbírka skutečných příběhů se snaží s velkou nadsázkou ukázat vztah takový, jaký je. Je možné, že se při čtení najdete, a dost možná se s postavami ztotožníte.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 120
EAN 9788076505346
Datum vydání 11.04.2022
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,155
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Seznamte se s Jarmilou. Šestadvacetiletou slečnou, která prožívá svůj nejdelší vztah s o rok starším Oskarem. V některých věcech se nechápou a někdy se dost hádají. Oskar rád popolétne do paralelního vesmíru a Jarmila ho tahá zpátky na zem, což způsobuje řadu vtipných situací.

Sbírka skutečných příběhů z partnerského života se snaží s velkou nadsázkou ukázat vztah takový, jaký je. Růžové brýle jsou pryč. Je možné, že se při čtení najdete, a dost možná se s postavami ztotožníte. A pokud ne, jste nejspíš čerstvě zamilovaní anebo single.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM