EN

Anička a Velikonoce

Ivana Peroutková


Blíží se Velikonoce a s nimi i další dobrodružství malé Aničky!
Blíží se Velikonoce a Anička dostane báječný nápad -- pojede k babičce! Na vesnici chodila do druhé třídy a měla tam prima kamarádky a kamarády. Jak se asi mají? Prožijí společně zase nějaká dobrodružství? Anička se moc těší! Už šestá knížka příhod osmileté Aničky!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Eva Mastníková
Číslo dílu 6
Jazyk čeština
Řada Anička
Počet stran 128
EAN 9788000063836
Datum vydání 30.09.2021
Věk od 7
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,316
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Blíží se Velikonoce a Anička dostane báječný nápad -- pojede k babičce! Na vesnici chodila do druhé třídy a měla tam prima kamarádky a kamarády. Jak se asi mají? Prožijí společně zase nějaká dobrodružství? Anička se moc těší!

Už šestá knížka příhod osmileté Aničky!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Anička"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ivana Peroutková

Ivana Peroutková

Spisovatelka a překladatelka, absolventka divadelní a filmové vědy na FF UK. Debutovala románem Na vahách života (1992). Od té doby má na svém autorském kontě přes čtyři desítky titulů pro malé čtenáře, teenagery i dospělé. Je autorkou mimořádně úspěšných knižních sérií o holčičce Aničce a nevšední hrdince Valentýnce. Knihy Ivany Peroutkové se pravidelně umisťují na předních místech čtenářských anket a získaly několik ocenění. Ivana žije v Praze, má dceru a dva syny.
Zobrazit profil autora

Recenze

kritiky.cz - Anička a Velikonoce

...„Autorka i ilustrátorka odvedla opravdu precizní práci, neboť poutavou formou zasazenou do krásného příběhu dětem vysvětlí, jaké zvyky se na Velikonoce dodržují a jak to třeba mají i děti na vesnici jinak, než děti ve městě, …“..
NAPIŠTE NÁM