EN

Kouzlo obsidiánu

Petra Martišková


Druhý díl české fantasy ze současné Prahy
Svět démonů a zaklínačů. Zakázaná láska, která začíná být pro oba nebezpečná. Starodávné proroctví, které se začíná naplňovat. Vzdorovat osudu se nedá…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 272
EAN 9788076614031
Datum vydání 21.02.2022
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,402
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Anna se vzpamatovala ze šoku a konečně přijala fakt, že je součástí temného světa démonů a zaklínačů, o němž dosud neměla ani tušení. Zjišťuje, že do jejího světa patří také mágové a alchymisté, kteří ji mají chránit. Jenže to se zdá být téměř nemožné, zvláště když se objeví starodávné proroctví, které jak se zdá, má hodně co do činění právě s nově zasvěcenou Annou. Pomalu skládá jednotlivé díly skládačky, z nichž začíná být jasné, že k tomu, aby se proroctví naplnilo, budou potřebovat také démony…

Damien už je unavený intrikami a nechutnými praktikami svého mocného otce – krále démonů. Jeho touha vymanit se z jeho područí a celý královský rod zlikvidovat, je každým dnem silnější. O to víc, když král nařídí Cedrikovi, aby Damienovi udělal posun a zapomněl tak na Annu. Dokáže vzdorovat mocnému kouzlu? Odpustí zradu svému příteli? A postaví se svému otci, aby ochránil svou lásku?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Tajemství obsidiánu"

Hodnocení čtenářů

Helena Tichá
Kdo jste četl první díl, pak určitě musíte číst i tento druhý, který je stejně dobrý jako ten první. I druhý díl se odehrává v současné Praze, ale už se tu více seznamujeme se světem démonů a zaklínačů. První díl je tajemný a ve druhém díle dochází k odhalování toho tajemna a je opět napínavý, občas i vtipný a ta romantická linka, to prostě miluju. Příběh mě zaujal natolik, že druhý den čtenì už jsem zas knihu nemohla odložit dokud jsem ji nedočetla a pane bože rozhodně potřebuju třetí díl! Za mě je tohle velmi povedená série, která si rozhodně zaslouží vaši pozornost!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Petra Martišková

Petra Martišková

Petra Martišková – spisovatelka, lektorka dětí i dospělých, šéfredaktorka internetového magazínu pro ženy. Čtení si zamilovala jako docela malá holka a už ve dvanácti začala vymýšlet své vlastní příběhy. K vydání první knížky však vedla ještě dlouhá cesta, kterou si zkrátila studiem ekonomie a pedagogiky. Dnes je autorkou téměř třiceti knih pro dospívající čtenáře i mladé dospělé, fantasy, pohádek a dětských příběhů. Žije s manželem, synem a dcerou nedaleko Kadaně, do jejich rodinné party patří ještě praštěný pes a trhlá kočka. 
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM