EN

Uvařeno v Indii

Meera Sodha


Nejlepší indické jídlo si uvaříte a sníte doma
Opravdová indická kuchyně je čerstvá, jednoduchá a až po okraj naplněná chutí. V této knize najdete více než 130 lahodných receptů: od horkých čapátí přes street food, voňavé kari omáčky, barevné přílohy až po lahodné dezerty. UVAŘENO V INDII je zásadní knihou pro všechny, kteří to s indickou kuchyní myslí opravdu vážně a chtějí poznat všechny její podoby. A k tomu si všechny pokrmy jednoduše připravit doma.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Zuzana Lenhartová
Počet stran 312
EAN 9788026444282
Datum vydání 17.10.2022
Věk od 15
Formát 195x255 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 1,011
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nejlepší indické jídlo si uvaříte doma

Opravdová indická kuchyně je čerstvá, jednoduchá a až po okraj naplněná chutí. Známá britská kuchařka Meera Sodha vám představí pokrmy, které ve své rodné zemi jedla od dětství. Na rozdíl od většiny indických restaurací je její jídlo opravdu jednoduché, barevné a překvapivě snadné na přípravu.

V této knize najdete více než 130 lahodných receptů: od horkých čapátí přes street food, jako jsou třeba samosy nebo chilli panýr, voňavé kari omáčky (například perfektní skořicové kari s jehněčím), barevné přílohy jako raita s granátovým jablkem a mátou nebo salát kachumbar, až po lahodné dezerty jako je třeba pistáciovo-šafránové kulfi. Kniha UVAŘENO V INDII změní od základů váš pohled indickou kuchyni.

UVAŘENO V INDII je zásadní knihou pro všechny, kteří to s indickou kuchyní myslí opravdu vážně a chtějí poznat všechny její podoby. A k tomu si všechny pokrmy jednoduše připravit doma.

Pokud MEERA SODHA zrovna necestuje po Indii a nesbírá recepty, vaří, píše a žije v Londýně. Celkem jí vyšly již tři kuchařky a tohle je první z nich.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM