EN

Abeceda (z) měst

Jan Laštovička


Vydejte se spolu s naší originální abecedou do všech zákoutí naší planety a poznejte nejedno pozoruhodné město.
Poznejte 26 zajímavých měst naší planety a představte je svým dětem na hravých a přitom architektonicky přesných ilustracích! Na každé písmeno z abecedy existuje na světě nějaké pozoruhodné město. Překrásná, originálně koncipovaná výpravná kniha seznámí děti s abecedou i s všemožnými zákoutími naší planety.

Detailní informace

Ilustrátor Jan Laštovička
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788000038377
Datum vydání 09.03.2015
Věk od 9
Formát 297x210 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,449
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Vydejte se spolu s naší originální abecedou do všech zákoutí naší planety a poznejte nejedno pozoruhodné město.

Věřte nebo ne, na každé písmeno z abecedy je na světě nějaké pozoruhodné město. Jan Laštovička, autor téhle originálně koncipované a překrásně vypravené knihy, je všechna projel a sestavil průvodce, který dětem pomůže nejen s abecedou, ale i s městy ve všech možných zákoutích naší planety. Tak si naskočte a vydejte se s námi z Antverp přes Dillí a Helsinky třeba do Zadaru.

Ilustrace Jana Laštovičky jsou jemné a do detailů propracované, ale zároveň obsahují určitou nadsázku, která je zpřístupňuje dětským čtenářům. Nápadité předěly a jednotně vyřešené dvoustrany propůjčují knize neobvyklou eleganci.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jan Laštovička

Jan Laštovička

Dlouho pracoval od devíti do pěti v kanceláři a soustavněji začal kreslit právě tam. Postupně kreslení kancelářskou práci „přerostlo“ a od roku 2014 už jen kreslí – hlavně ilustrace pro knihy a časopisy. Nejradši ilustruje knížky – tak moc, že když se pro ně nenajde jiný nakladatel, vydá je sám. Nejvíc kreslí rukou na papír a s kolorováním mu pomáhá počítač. Když zrovna nekreslí, dělá věci z porcelánu (www.handlewithcare.cz), staví sněhové sochy a sbírá tematické fotografie graffiti.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM