EN

Na kole po Evropě

Martin Klíma


Dobrodružné povídání amatérského cestovatele na kole po Evropě, který se vydal objevovat známá, ale i neznámá zákoutí starého kontinentu.
Vyprávění z několika cest cyklisty, který se vydal poznat kouty známých i neznámých míst Evropy. Při svých cyklo putováních, jak sám své cesty nazývá, zažívá spoustu neopakovatelných příjemných chvil, ale i překvapení a úskalí. Příkladem budiž neplánovaná návštěva policejní stanice na srbsko-rumunské hranici. Společně s autorem zavítáte na místa, kde jste možná ještě nebyli. Tak neváhejte a začtěte se.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788076504431
Datum vydání 11.11.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,169
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Vyprávění z několika cest cyklisty, který se vydal poznat kouty známých i neznámých míst Evropy. Při svých cyklo putováních, jak sám své cesty nazývá, zažívá spoustu neopakovatelných příjemných chvil, ale i překvapení a úskalí. Příkladem budiž neplánovaná návštěva policejní stanice na srbsko-rumunské hranici. Společně s autorem zavítáte na místa, kde jste možná ještě nebyli. A budete mít možnost poznat kulturu, tradice a zvyky obyvatel různých částí starého kontinentu. Tak neváhejte a začtěte se. Možná vás vyprávění přesvědčí i k realizaci vlastní cesty.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM