EN

Nikdy nezapomeň

Lenka Rzepková


Cesta za odvahou žít život takový, jaký chceme my, a ne někdo jiný.
Kate měla sen, že se stane herečkou a malířkou obrazů. Roky přibývaly a její sen ne a ne na dosah. Do toho neúspěšné talentové zkoušky na školu, nevydařené vztahy a na krku dospělost, která jí tak trochu naháněla strach. Kate, zmatená a ztracená sama v sobě i v lidech okolo, se vydává sama pěšky na svou životní pouť, aby opět nalezla samu sebe. Koho na této cestě potká a k jakému důležitému poznání dojde, jí doslova obrátí život vzhůru nohama.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788076504066
Datum vydání 26.07.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,322
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Kniha pro všechny, kteří zapomněli. Ale i pro ty, co si to potřebují připomenout. Ptáte se, na co? Na ty malé děti v nás. Kniha pro všechny, kteří se někdy báli být sami sebou.

„Čím bys chtěla být, až vyrosteš?“ zeptali se malinké Kate, která už tehdy věděla. Měla sen, že se stane herečkou a malířkou obrazů. Roky přibývají a její sen pořád není na dosah. Do toho neúspěšné talentové zkoušky na vysněnou školu, nevydařené vztahy a na krku dospělost, která jí tak trochu nahání strach.

Kate, zmatená a ztracená, se vydává sama pěšky na svou životní pouť, aby opět nalezla samu sebe. Lidé, které na této cestě potká, a důležité poznání, k němuž dojde, jí doslova obrátí život vzhůru nohama.

Příběh Kate, která se ztrácí, hledá a nachází v různých životních obdobích a místech. Příběh, který vás dojme, rozesměje i nakopne. Dovolme si spolu s hlavní hrdinkou (znovu)objevit hravé děti v nás samotných, zvídavost, upřímnost, čistotu, pravdu a Lásku, když už jsme (ne)dospěli.

Cesta za odvahou žít život takový, jaký chceme my a ne někdo jiný.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM