EN

Nejseverovatější sever

Dan Bar-El


Lední medvěd Dušan se se svými arktickými kamarády vydává na ledové dobrodružství
VYPRAVÍTE-LI SE NĚKDY NA SEVER, daleko předaleko, až do té úplně nejseverovatější části Severu, zamiřte podél břehů Nejledovatějšího oceánu k pláži, která se svažuje pod tím nejpříhodnějším úhlem na krátkého šlofíka. Právě tam potkáte ledního medvěda Dušana a jeho kamarády.

Detailní informace

Ilustrátor Kelly Pousette
Jazyk čeština
Překladatel Jana Hejná
Počet stran 256
EAN 9788020456557
Datum vydání 20.10.2022
Věk od 8
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

VYPRAVÍTE-LI SE NĚKDY NA SEVER, daleko předaleko, až do té úplně nejseverovatější části Severu, zamiřte podél břehů Nejledovatějšího oceánu k pláži, která se svažuje pod tím nejpříhodnějším úhlem na krátkého šlofíka. Právě tam potkáte ledního medvěda Dušana a jeho kamarády.

Třeba vám nabídne rampouchového nanuka a pak vám představí sovu Bystroočku, pižmoně Fešáka, zaječici Cuk, sobici Baf a papuchalka Majora Čepírka. A možná ho bude zajímat, jestli dáváte přednost šlofíku v první půli časného dopoledne nebo v druhé půli pozdního odpoledne. Hlavně si nedělejte hlavu kvůli tomu, že je Dušan lední medvěd – on má totiž skrznaskrz dobré srdce, a právě proto ho mají jeho kamarádi tak rádi.

A pro ty z vás, kdo se teď na takovou dalekou předalekou cestu vydat nemůžete, je tu tahle knížka plná příběhů z Nejseverovatějšího Severu. Snad vám pomůže lépe vydržet do chvíle, než dobrodružnou výpravu za Dušanem a jeho přáteli podniknete osobně.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM