EN

Záhada Kvílející čarodějnice

Kolektiv, Nicki Thornton


Mluvící kočka, magie a Kvíjecí čarodějnice… To je záruka velkého dobrodružství
Raven Kouzelná si je vědoma toho, že existují přísná pravidla pro kouzlení na veřejnosti. Když ve škole v městečku Twinhills začne docházet k podivným událostem, které vyvrcholí vraždou pana Okurčáka, napadne ji, že její rodina nemusí být v okolí jediná, která má kouzelné schopnosti. S pomocí amatérského detektiva Mortiho a mluvící kočky Černostínky se pustí do pátrání, kdo za událostmi stojí. Má v tom pařáty Kvílející čarodějnice, o níž kolují na škole povídačky, nebo se tu děje něco mnohem závažnějšího?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Howling Hag Inn
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Glanzová
Počet stran 336
EAN 9788026441496
Datum vydání 23.05.2022
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,458
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

MAGIe se nikdy nesmí zneužívat. . .

Raven Kouzelná si je vědoma toho, že existují přísná pravidla pro kouzlení na veřejnosti. Když ve škole v městečku Twinhills začne docházet k podivným událostem, které vyvrcholí vraždou pana Okurčáka, napadne ji, že její rodina nemusí být v širokém okolí jediná, která má kouzelné schopnosti. S pomocí amatérského detektiva Mortiho a mluvící kočky Černostínky se pustí do pátrání, kdo za neblahými událostmi stojí. Má v tom přece jenom pařáty Kvílející čarodějnice, o které kolují na škole povídačky, nebo se tu děje něco mnohem závažnějšího?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Nicki Thornton

Nicki Thornton

Nicki Thornton vedla se svým manželem více než deset let nezávislé knihkupectví v Abingdonu. Debutovala dětskou knihou Hotel Poslední naděje (The Last Chance Hotel), s níž v roce 2016 vyhrála dětskou beletristickou soutěž Times/Chicken House. Kniha spojuje kouzelnický svět Harryho Pottera s detektivní zápletkou inspirovanou Agathou Christie.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM