EN

Vánoční let do neznáma

Jitka Saniová


Pohodový vánoční příběh
Konec roku přinese Lucii nejedno překvapení. Se svou kolegyní a zároveň kamarádkou je vyslána na nečekanou služební cestu do Anglie. Ještě předtím ale musí přijít na kloub podivnému chování sestry a pomoci vyjasnit vyostřené vztahy v práci. A pak je tu záhadná saxofonistka, nová kolegyně, vysněná práce, jiskřičky počínajícího vztahu, adventní nálada, setkání se starou láskou a poněkud ezoterická kamarádka... Čtení pro chvíle zimní pohody.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Dagmar Syslová
Jazyk čeština
Počet stran 232
EAN 9788026438403
Datum vydání 04.11.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,424
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

„A neboj se…“

„Čeho?“

„Když teď budeš muset před Vánocemi

cestovat, napeču ti cukroví.“

„Vždyť mi ho pečeš každý rok.“

„Minulý rok jsem ti říkala, že to bylo naposledy.“

Tohle říká máma Lucii od jejích osmnácti, ale letos má pádný důvod, aby vše zůstalo při starém. Lucie se totiž chystá se svou kolegyní a zároveň tak trochu ezoterickou kamarádkou na nečekanou služební cestu do Anglie. Ještě předtím ale stihne přehodnotit některé pracovní vztahy, všimnout si, že jeden z jejích kolegů je vlastně velmi zajímavý muž a že to mezi nimi začíná jiskřit, poznat záhadnou saxofonistku, potkat starou lásku a zažít naplno předvánoční atmosféru a kouzla zimních chvil doma s rodinou i přáteli.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jitka Saniová

Jitka Saniová

Česká spisovatelka Jitka Saniová žije v Pardubicích. Nejprve přispívala do dětských, ženských a ezoterických časopisů. Poté se začala věnovat psaní knih pohádek, fantasy a romantických příběhů pro dívky a ženy. V této knize spojila dvě největší lásky – kočky a psaní pohádek. Miluje zvířata a přírodu. Ráda pomáhá s jejich ochranou. Adoptovala kočičku z útulku. Ve volném čase se věnuje focení, astrologii a spirituálním tématům.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM