Vánoční let do neznáma | Albatrosmedia.cz
EN

Vánoční let do neznáma

Jitka Saniová


Pohodový vánoční příběh
Konec roku přinese Lucii nejedno překvapení. Se svou kolegyní a zároveň kamarádkou je vyslána na nečekanou služební cestu do Anglie. Ještě předtím ale musí přijít na kloub podivnému chování sestry a pomoci vyjasnit vyostřené vztahy v práci. A pak je tu záhadná saxofonistka, nová kolegyně, vysněná práce, jiskřičky počínajícího vztahu, adventní nálada, setkání se starou láskou a poněkud ezoterická kamarádka... Čtení pro chvíle zimní pohody.

Detailní informace

Ilustrátor Dagmar Syslová
Jazyk čeština
Počet stran 232
EAN 9788026438403
Datum vydání 04.11.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

„A neboj se…“

„Čeho?“

„Když teď budeš muset před Vánocemi cestovat, napeču ti cukroví.“

„Vždyť mi ho pečeš každý rok.“

„Minulý rok jsem ti říkala, že to bylo naposledy.“

Tohle říká máma Lucii od jejích osmnácti, ale letos má pádný důvod, aby vše zůstalo při starém. Lucie se totiž chystá se svou kolegyní a zároveň tak trochu ezoterickou kamarádkou na nečekanou služební cestu do Anglie. Ještě předtím ale stihne přehodnotit některé pracovní vztahy, všimnout si, že jeden z jejích kolegů je vlastně velmi zajímavý muž a že to mezi nimi začíná jiskřit, poznat záhadnou saxofonistku, potkat starou lásku a zažít naplno předvánoční atmosféru a kouzla zimních chvil doma s rodinou a přáteli.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jitka Saniová

Jitka Saniová

Česká autorka z Pardubic, která s psaním začínala již v mládí. Nejprve publikovala články, příběhy a horoskopy v časopisech Tina, Žena a život, Květy, Puls, Astro, Můj svět, Maska. Její pohádky byly uveřejněny v dětských časopisech Sluníčko a Mateřídouška. Nějaký čas se věnovala psaní knih pro dívky pod pseudonymem Jana Smetanová. Poté psaní na nějaký čas opustila, aby se věnovala fotografování a vytváření uměleckých fotomontáží. Její největší láskou ale zůstalo psaní, zejména pohádek, romantických románů, fantasy a dívčích románů. Před dvěma roky naplno zakotvila v Albatros Media u nakladatelství Edika a Fragment. Vedle psaní miluje zvířata (zejména kočky), přírodu, čtení, detektivní seriály, procházky, esoteriku a spirituální témata – hlavně anděly. Ráda by svými knihami rozdávala pohodu a dobrou náladu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM