EN

Tohle bude o chlup! Veselý ilustrovaný průvodce světem skutečných zvířecích sportů.
Připravit ke startu, pozor, teď! Milí diváci, vítáme vás na přehlídce známých i neobvyklých zvířecích sportů. Mezi soutěžícími se vám představí hlemýžď Rychlonožka – horký kandidát na výhru ve šnečích závodech. Dále se na vás těší králičice Sněženka, která vám předvede, jak se skáče králičí hop. A oslík BonBon vám zase vysvětlí, jak probíhá oslí maraton. Nenechte si ujít ani další závodníky! A kdyby vás při čtení bolelo za krkem, můžete si zacvičit s nimi.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 88
EAN 9788000061474
Datum vydání 06.09.2021
Věk od 6
Formát 230x280 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,685
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Připravit ke startu, pozor, teď! Milí diváci, vítáme vás na přehlídce známých i opravdu neobvyklých sportů se zvířecími mazlíčky. Na trati číslo 1 se vám představí smělý hlemýžď Rychlonožka, který bude usilovat o prvenství ve šnečích závodech. Na trati číslo 2 už se na vás těší plachá Sněženka, králičice, která vám předvede, jak se správně skáče králičí hop. Oslík BonBon na trati č. 3 vám zase vysvětlí, kdo koho nosí na zádech při oslím maratonu. Oslík člověka nebo člověk oslíka? Nenechte si ujít spoustu dalších svéhlavých, horlivých, unuděných i učenlivých sympaťáků: prozradí vám třeba, jak se dělá sloní smeč nebo jak může líná kočka docílit úpravy pravidel v kočičím agility. Husky Hafky vás sveze se psím spřežením a s černým hřebcem Fantomem poběžíte doslova s větrem o závod! Pozor, pozor: A kdyby vás náhodou při čtení trochu bolelo za krkem, zacvičte si v každé kapitole spolu s našimi závodníky.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Helena Haraštová

Helena Haraštová

Jako první z rodiny se narodila v Brně. Po gymnáziu vystudovala divadelní dramaturgii a anglistiku. Několik let se věnovala překládání a dramaturgické činnosti, poté se stala redaktorkou v nakladatelství B4U Publishing a tam se zamilovala do literární tvorby pro děti. Aktuální přehled o dění v této dynamické oblasti si udržuje také díky dceři Kateřině a synu Josefovi. Ráda cestuje a objevuje nová místa.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM