EN

Poník Větrník 4. Potlesk pro Bily a Větrníka

Tina Caspariová


Další dobrodružství Bily a roztomilého tvrdohlavého poníka Větrníka pro všechny milovnice koní a koňských příběhů
Bily už se nemůže dočkat prázdnin, které bude moci strávit v sedle. Ale než přijde léto, čeká na ni a jejího věrného kamaráda Větrníka spousta výzev. Jejich pomoc bude potřebovat nejen pan Tiedjen, když se zraní na závodech, ale také nemocný poník, kterého objeví nedaleko Velkého Dvora. Bily tráví u koní každou volnou chvíli a tyto okamžiky by nevyměnila za nic na světě, ovšem tentokrát má před sebou nelehký úkol: musí se připravit na start v parkurové soutěži. Zvládne náročný trénink a poradí si s trémou?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Kolektiv
Číslo dílu 4
Jazyk čeština
Původní název Bille und Zottel 4
Původní jazyk němčina
Překladatel Jana Olivová
Počet stran 104
EAN 9788025250099
Datum vydání 24.01.2022
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,253
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Bily už se nemůže dočkat prázdnin a volných dnů, které bude moci strávit v sedle. Ale než přijde léto, čeká na ni a na jejího věrného kamaráda, strakatého poníka Větrníka, ještě spousta výzev. Jejich pomoc bude potřebovat nejen pan Tiedjen, když se vážně zraní na závodech, ale také nemocný opuštěný poník, kterého objeví nedaleko Velkého Dvora.

Bily tráví u koní každou volnou chvíli a tyto okamžiky by nevyměnila za nic na světě, ovšem tentokrát má před sebou nelehký úkol: musí se připravit na start v parkurové soutěži. Bily ví, že za žádnou cenu nesmí zklamat svého učitele jízdy, slavného žokeje, který v ní vkládá velké naděje, ale zvládne náročný trénink a dokáže si poradit s trémou?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Poník Větrník"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM