EN

Poník Větrník 2. Nerozluční přátelé

Tina Caspariová


Další dobrodružství Bily a roztomilého tvrdohlavého poníka Větrníka pro všechny milovnice koní a koňských příběhů
Bily prožívá nejšťastnější okamžiky. Ve stájích se stará o milované koně a díky svému kamarádovi, poníku Větrníkovi, se může vyhoupnout do sedla, kdykoli se jí zachce. Ale i když už Bily ví, jaké to je uhánět s větrem o závod na koňském hřbetě, její nejtajnější přání se jí přeci jen nesplnilo. Ráda by, aby poník, jehož zachránila z cirkusu, patřil jen jí… Navíc ji čeká nelehký úkol: když se na nedaleký statek po smrti rodičů přistěhuje samotářská Betty, Bily bude muset vymyslet, jak se s ní spřátelit.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Bille und Zottel 2. Zwei unzertrennliche Freunde
Původní jazyk němčina
Počet stran 104
EAN 9788025248591
Datum vydání 12.10.2020
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,243
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Dvanáctiletá Bily prožívá nejšťastnější okamžiky. Ve stájích se stará o milované koně a díky svému věrnému kamarádovi, poníku Větrníkovi, se může vyhoupnout do sedla, kdykoli se jí zachce. Ale i když už Bily konečně ví, jaké to je uhánět s větrem o závod na koňském hřbetě, její nejtajnější přání se jí přeci jen stále nesplnilo. Ráda by, aby vrtošivý poník, kterého zachránila z cirkusu, patřil jen jí...

Na Bily navíc tentokrát čeká nelehký úkol: když se na nedaleký statek po smrti rodičů přistěhuje samotářská Betty, Bily bude muset vymyslet způsob, jak se s dívkou spřátelit a probudit v ní lásku ke koním. Najde si nakonec Bily novou kamarádku a splní se jí její přání?

Další tituly z řady "Poník Větrník"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM