EN

Stejně je život krásný

Je načase přestat přežívat a začít doopravdy žít

Katie Marshová


Abi zvítězila nad rakovinou a chystá se co nejlépe využít svou druhou šanci. Jenže během její nemoci se rodina rozpadla. Román vypráví dojemný a povznášející příběh o tom, co se stane, když se Abi snaží dát rodinu znovu dohromady – a proč život a láska stojí za to, aby za ně člověk bojoval. Soundtrack k románu tvoří Abiin „playlist na přežití“.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Beautiful Life
Počet stran 296
EAN 9788020447135
Datum vydání 23.04.2019
Věk od 18
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,437
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

„Prožila jsem víc než polovinu svého života, než jsem vás dva potkala, a z celého srdce doufám, že mnoho dalších let mě ještě čeká. Doufám v to kvůli vám. Všechno, vždycky kvůli vám dvěma.“

Abi Cooperová by měla prožívat svůj „pohádkový konec“. Zvítězila nad rakovinou a chystá se co nejlépe využít svou druhou šanci. Jenže během její nemoci se rodina rozpadla. Manžel John udělal několik rozhodnutí, jejichž následky ho pěkně potrápí, a i dospívající syn Seb má své tajemství.

Soundtrack k románu tvoří Abiin „playlist na přežití“. Stejně je život krásný je dojemný a povznášející příběh o tom, co se stane, když se Abi snaží dát rodinu znovu dohromady – a proč život a láska stojí za to, aby za ně člověk bojoval.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM