EN

Fotbal - Učebnice pro trenéry dětí (4–13 let)

Antonín Plachý, Luděk Procházka


Existuje více cest, jak někoho něco učit. Jsou cesty prověřené tradicí a podložené dobovou metodikou, ale jsou i takové, které tradiční pohledy posouvají o krůček dále. Někdy mění úhel pohledu, s čímž mohou mít současníci problém, protože věří tomu, jak byli vedeni oni, bojí se nového, které je jen návratem ke kořenům hry a pedagogiky. To lze nalézt v knize, která shrnuje nové i tradiční postupy.

Detailní informace

Žánr sport
Jazyk čeština
Počet stran 416
EAN 9788020455116
Datum vydání 13.09.2019
Věk od 18
Formát 165x235 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 1,012
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Existuje více cest, jak někoho něco učit. Jsou cesty prověřené tradicí a podložené dobovou metodikou, ale jsou jistě i takové, které tradiční pohledy upravují a posouvají metodiku o další krůček dále.

Někdy se i zásadně mění úhel pohledu, s čímž mohou mít současníci problém, protože věří tomu, jak byli vedeni oni, nebo se bojí nového, které je třeba jen návratem ke kořenům hry a pedagogiky. To vše lze nalézt v této knize, která shrnuje nové i tradiční postupy v uceleném pohledu na vedení dětí, kterému říkáme koučování, neboli rozvíjení potenciálu, který v každém dřímá.

Základní kapitoly pokrývají tato komplexní témata: rozvoj osobnosti dítěte, cvičení dovednosti, Jak vést děti v jednotlivých věkových stupních, tréninkové koncepce, týmový herní výkon či základy rozvoje pohybových schopností.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM