AHA! Rodičovství - Sourozenci | Albatrosmedia.cz
EN

AHA! Rodičovství - Sourozenci

Laura Markhamová


Známá autorka se zabývá sourozeneckými vztahy. Poskytuje jednoduché, ale účinné návody, jak pomoci dětem zvládat emoce, vyjadřovat své potřeby a samostatně řešit spory, díky nimž by děti měly být schopné vytvořit si mezi sebou pouto a vycházet i s ostatními.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 295
EAN 9788020446732
Datum vydání 01.11.2017
Věk od 18
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Známá doktorka Laura Markhamová, autorka úspěšné knihy AHA! Rodičovství, se tentokrát zabývá sourozeneckými vztahy. Poskytuje jednoduché, ale účinné návody, jak pomoci dětem zvládat emoce, vyjadřovat své potřeby a samostatně řešit spory. Díky jednoduchým postupům by děti měly být schopné vytvořit si mezi sebou láskyplné pouto a umět dobře vycházet s druhými.

Kniha obsahuje praktické a výzkumem podložené rady, jak:

  • si vytvořit hluboký vztah ke každému z vašich dětí, aby skutečně uvěřily tomu, že nikoho jiného nemůžete milovat více;

  • vytvořit láskyplné rodinné prostředí, které podněcuje smích a minimalizuje hádky;

  • naučit děti zdravému emočnímu sebeřízení (samostatné řešení konfliktů, které jim umožní naplnit vlastní potřeby a respektovat potřeby druhých);

  • pomoci dětem vypěstovat celoživotní sourozenecké pouto a prohloubit v nich vztahové dovednosti, které budou potřebovat k vytváření zdravých přátelských i pracovních vztahů a posléze i vztahů v jejich vlastních rodinách.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM