EN

AHA! Rodičovství - Sourozenci

Laura Markhamová


Známá autorka se zabývá sourozeneckými vztahy. Poskytuje jednoduché, ale účinné návody, jak pomoci dětem zvládat emoce, vyjadřovat své potřeby a samostatně řešit spory, díky nimž by děti měly být schopné vytvořit si mezi sebou pouto a vycházet i s ostatními.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Peaceful Parent, Happy Simblings
Počet stran 295
EAN 9788020446732
Datum vydání 01.11.2017
Věk od 18
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Známá doktorka Laura Markhamová, autorka úspěšné knihy AHA! Rodičovství, se tentokrát zabývá sourozeneckými vztahy. Poskytuje jednoduché, ale účinné návody, jak pomoci dětem zvládat emoce, vyjadřovat své potřeby a samostatně řešit spory. Díky jednoduchým postupům by děti měly být schopné vytvořit si mezi sebou láskyplné pouto a umět dobře vycházet s druhými.

Kniha obsahuje praktické a výzkumem podložené rady, jak:

  • si vytvořit hluboký vztah ke každému z vašich dětí, aby skutečně uvěřily tomu, že nikoho jiného nemůžete milovat více;

  • vytvořit láskyplné rodinné prostředí, které podněcuje smích a minimalizuje hádky;

  • naučit děti zdravému emočnímu sebeřízení (samostatné řešení konfliktů, které jim umožní naplnit vlastní potřeby a respektovat potřeby druhých);

  • pomoci dětem vypěstovat celoživotní sourozenecké pouto a prohloubit v nich vztahové dovednosti, které budou potřebovat k vytváření zdravých přátelských i pracovních vztahů a posléze i vztahů v jejich vlastních rodinách.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM