Medvídek Pú - Pohádky před usnutím | Albatrosmedia.cz
EN

Medvídek Pú - Pohádky před usnutím

Kolektiv

4,0
( 1 )

Usínejte s pohádkou o Medvídkovi Pú!
V šesti milých pohádkách prožijete báječná dobrodružství s kamarády ze Stokorcového lesa. Přečtete si, jak se Klokánek učil skákat vysoko, jak Ijáček prožil krásný den, vyřešíte záhadu zmizelé zeleniny z Králíčkovy zahrádky, zahrajete si pěknou hru na laskavost, prožijete pěkný letní den s Púem a Prasátkem a zjistíte, jaký má být správný kamarád. Krátké příběhy jsou ideální na čtení a prohlížení při společných chvilkách před usnutím.

Detailní informace

Ilustrátor Kolektiv
Jazyk čeština
Překladatel Petra Vichrová
Počet stran 72
EAN 9788025249826
Datum vydání 06.09.2021
Věk od 6
Formát 200x223 mm
Nakladatelství Egmont
Edice Disney
Hmotnost 0,398
Typ Kniha
Vazba laminovaný potah + desky s molitanem

V šesti milých pohádkách prožijete báječná dobrodružství s kamarády ze Stokorcového lesa. Přečtete si, jak se Klokánek učil skákat vysoko, jak Ijáček prožil krásný den, vyřešíte záhadu zmizelé zeleniny z Králíčkovy zahrádky, zahrajete si pěknou hru na laskavost, prožijete pěkný letní den s Púem a Prasátkem a zjistíte, jaký má být správný kamarád.

Krátké příběhy jsou ideální na čtení a prohlížení při společných chvilkách před usnutím.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Sabina Bobková
Medvídek Pú patří mezi jednu z nejoblíbenějších Disney postaviček vůbec. Letos slaví krásné kulaté 95.narozeniny. Medvídek Pú Pohádky před usnutím je nová nádherná publikace obsahující šest krátkých příběhů s ponaučením. Kniha je vhodná jako první čtení, protože text není nijak náročný, má velká písmena a ztučněné poučné fráze. Jednotlivé příběhy jsou krátké, plné ilustrací a přinášení skvělý námět, ze kterého si dítě odnese to nejlepší. Pokud máte rádi Medvídka Pú a hledáte vhodnou knihu pro vaše nejmenší, rozhodně doporučuji. Jedná se o knihu skutečných hodnot, které si vaše dítě zamiluje a bude v ní nadšeně listovat. Vhodné i jako krátké čtení před spaním. Celou recenzi najdete zde: http://kniznipristaviste.blogspot.com/2021/11/recenze-disney-medvidek-pu-pohadky-pred.html

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM