EN

Památníček na první roky ve škole

Barbora Krátká


Tak tohle je moje škola, moje třída, moji spolužáci
Chceš si uchovat vzpomínky na tvoje první roky ve škole? Na kamarády, paní učitelku, na třídu? Pak je tento Památníček to, co potřebuješ. Najdeš tu spoustu místa na tvoje vzpomínky, zážitky a myšlenky. Také je tu prostor na obrázky od spolužáků, učitelů a rodičů, na vzkazy a přáníčka. A až bude Památníček vyplněný? Schovej si ho! A jednou až budeš patřit mezi dospěláky, mrkni do něj! Dones ho třeba na nějaké fajn setkání s třídou po letech.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 72
EAN 9788026617471
Datum vydání 12.05.2022
Věk od 6
Formát 170x243 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,434
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

První roky ve škole jsou začátkem něčeho nového, nezvyklého a důležitého. Zdaleka to ale není jen o učení. Jde o zážitky, nová přátelství, možná i první lásky, spousta legrace tě čeká na školních výletech, školách v přírodě, vycházkách nebo možná jen o obyčejných přestávkách. Rozhodně na to nejsi sám, máš kolem sebe spoustu učitelů, spolužáků a kamarádů a ty to také nemine. Budete objevovat a někdy možná trochu bojovat společně, třeba za lepší známky, za účast na soutěžích, zkrátka za všechno pro vás důležité. Máš pocit, že si kamaráda nikdy nenajdeš? Podívej se kolem sebe, rozhlédni se! Někde tam je a čeká na tebe. Nepřestávej ho hledat, protože s kamarády jde všechno snáz a legrace je s nimi dvojnásobná. Možná se stane, že budeš mít pocit, že to nezvládneš, někdy se možná budeš nudit. Nikdy to ale nevzdávej! Najdi si ve škole, co tě baví, na co se těšíš, i kdyby to byla třeba přestávka nebo svačina.

Pamatuj si! Tento památníček je jen a jen tvůj! Piš si do něj, maluj, kresli, tvoř, lep si obrázky, vstupenky, fotky, dopisy, vzkazy, cokoli tě napadne. Vyplň si ho podle sebe. Návod, jak můžeš stránky vyplnit, najdeš u každého tématu, ale je jen na tobě, jak bude tvůj památníček nakonec vypadat. Tvá fantazie je úžasná a tvůj památníček ti v tom bude dobrým kámošem, kterému vtiskneš tu správnou podobu. Přeji ti, ať tě práce na památníčku baví a ať se ti stane prima společníkem na první roky života ve škole. Najdeš v něm spoustu místa nejen na tvoje vzpomínky a zážitky, ale také na obrázky od spolužáků, učitelů, vychovatelů nebo rodičů. A až bude vyplněný, dobře si ho schovej! Až budeš dospělý, koukni se do něho! Třeba ti vykouzlí úsměv na tváři.

Bezva čas strávený ve škole, při vyplňování památníčku nebo při listování v něm Ti přeje autorka.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM