EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Chytej!

fotbalové vzlety a pády

Jan Palička, Oldřich Pařízek


Fascinující vyprávění bývalého ligového brankáře o dobré i odvrácené straně českého fotbalu
Věrně popsaný brankářský příběh, jaký jste ještě nečetli. Respektovaný brankářský trenér Oldřich Pařízek vypráví o tom, co všechno na pouti fotbalovým životem potkalo kluka, kterému emigroval táta a vždycky měl svou hlavu. Proč nikdy nereprezentoval? Co zažil v Belgii, Jablonci, Příbrami, na Žižkově či od ruských trenérů? A jak se z toho všeho vyhrabal… To vše v podání Jana Paličky, autora bestsellerů o Petru Čechovi či Pavlu Horváthovi.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 336
EAN 9788076832060
Datum vydání 27.10.2022
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,486
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pokud jste u fotbalových knížek zvyklí na popisy odehraných zápasů a oslav získaných trofejí, připravte se na něco úplně jiného. Takhle věrně popsaný brankářský příběh jste ještě nečetli. Respektovaný brankářský trenér Oldřich Pařízek vypráví o tom, co všechno na pouti fotbalovým životem potkalo kluka, kterému emigroval táta a vždycky měl svou hlavu. Proč nikdy nereprezentoval? Co zažil v Belgii, Jablonci, Příbrami, na Žižkově či od ruských trenérů? A jak se z toho všeho vyhrabal… To vše v podání Jana Paličky, autora bestsellerů o Petru Čechovi či Pavlu Horváthovi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jan Palička

Jan Palička

Fotbalový romantik, sportovní novinář a občasný spisovatel. Jan Palička je pražský rodák, ovšem celý dospělý život tráví pod Brdy u Berounky. Od roku 1998 píše pro MF DNES. Coby reportér absolvoval pětkrát fotbalové mistrovství Evropy a pětkrát olympijské hry. Jeho kniha Můj příběh nekončí, který sepsal s legendárním plzeňským kapitánem Pavlem Horváthem, se stala bestsellerem roku 2012 mezi autobiografiemi. Na podzim 2017 měl premiéru coby autor komiksu 33 fotbalových nej.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM