EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Grace a půvab lásky

Sophie Benedict


Grace Kelly byla pravá hvězda, ale pak si láska vybrala svou daň.
V roce 1947 se sedmnáctiletá Grace Kellyová proti vůli rodičů přestěhuje do New Yorku, aby tam studovala herectví. Ponoří se do okouzlujícího života Manhattanu, ale zároveň tvrdě pracuje na tom, aby se stala dobrou herečkou. Navzdory mocným mužům Hollywoodu i společenským předsudkům zůstává sama sebou a stane se hvězdou filmového plátna. Ve vztazích s muži ji ale čeká mnoho zklamání ? dokud nepotká Rainiera, monackého prince...
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Grace und die Anmut der Liebe
Původní jazyk němčina
Překladatel Eva Hermanová
Počet stran 280
EAN 9788074985300
Datum vydání 11.11.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Domino
Hmotnost 0,363
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

V roce 1947 se sedmnáctiletá Grace Kellyová proti vůli rodičů přestěhuje do New Yorku, aby se přihlásila na hereckou akademii. Ponoří se do okouzlujícího života Manhattanu, ale zároveň tvrdě pracuje na tom, aby se stala dobrou herečkou. Navzdory mocným mužům Hollywoodu, slídivým novinářům i společenským předsudkům zůstává sama sebou.

Režisér Alfred Hitchcock z ní udělá svou múzu a díky němu se stane nezapomenutelnou ikonou stříbrného plátna. Ve vztazích s muži ji ale čeká mnoho zklamání – dokud nepotká Rainiera, monackého prince. A musí se rozhodnout: je její láska dost silná na to, aby jí všechno obětovala a dala sbohem filmu?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sophie Benedict

Sophie Benedict

Sophie Benedict je pseudonym autorky bestsellerů Steffi von Wolff. Steffi je novinářka a narodila se v roce 1966 ve Frankfurtu nad Mohanem. Mnoho let pracovala jako hlasatelka v rádiu a jako redaktorka. Kniha Grace a půvab lásky popisuje nejúspěšnější roky její oblíbené herečky Grace Kellyové.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM