EN

Jednou na útěku, vždycky na útěku

Helena Kratochvílová


Příběh Daniely, který ženám nejspíš připomene části jejich vlastních životů a osudové chyby, které samy udělaly.
Daniela řeší dlouhodobý vztah s milencem, který ji zahrnuje pouhými sliby o rozvodu. Rozhodne se proto, že svůj život změní. Najde si práci v malé vesničce, kde potká zajímavé lidi. Vypadá, že se tu i usadí, pak se ale věci změní. K jejímu domácímu se náhle vrátí syn a Daniela je v domě navíc. Rozhodne se trochu si nevázaně užít, což nezůstane bez následků. Bude mi´t její potomek v rodném listě prázdnou řádku?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788076502208
Datum vydání 14.12.2020
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,184
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Danielin příběh jiným ženám připomene určité části jejich životů s mnohdy osudovými chybami, které udělaly. Děj knihy se začíná rozvíjet v době, kdy si Daniela uvědomí, že její mládí pomalu končí. Navíc musí řešit dlouhodobý vztah s milencem, který ji sice zahrnuje pozorností, ale také hromadou slibů, jak se rozvede, jen co mu děti odrostou, jen co se manželka uzdraví...

Daniela se sama přesvědčí, že jí její láska lže, a rozhodne se svůj život změnit. Protože se nechce se svým bývalým stýkat a má strach z toho, že by jeho kouzlu mohla podlehnout, najde si práci v malé vesničce. Potká tu hodně zajímavých lidí, kterým lidé z města často s opovržením říkají vidláci. Najde si k nim cestu a zdá se, že tam možná zůstane i déle, než čekala.

Pak se ale věci změní – k jejímu panu domácímu se náhle vrátí syn a Daniela je právě v době Vánoc navíc. Rozhodne se užít si svátky trochu nevázaněji, což nezůstane bez následků a Daniele nezbývá, než hledat další cestu.

Bude mít její potomek v rodném listě prázdnou řádku, nebo jim někdo podá pomocnou ruku?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM