EN

Bylinkopedie v kuchyni

Bylinkové polévky, pomazánky, octy, oleje, soli, čaje, medy, likéry, dekorace, kosmetika

Martin Chvapil


Využijte bylinky v domácnosti - jak při přípravě pokrmů, tak pro léčbu, nebo jen tak pro radost!
Další kniha, napsaná autory úspěšných blogů Bylinkopedie.cz a Sazenicka.cz, tentokrát ryze praktická, plná receptů a návodů. Ukazuje, jak všestranné bylinky jsou a co všechno s nimi můžeme dokázat. Naleznete zde zajímavé uplatnění bylinek při přípravě pokrmů, ale také mnoho tipů pro přírodní léčbu či návody na výrobu kosmetických přípravků a dekorativních předmětů. Kniha tedy bude vaším užitečným průvodcem ať už při vaření, smysluplném naplnění volného času nebo rádcem v případě nemoci.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788026442219
Datum vydání 19.05.2022
Věk od 18
Formát 160x230 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,585
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Další kniha, napsaná autory úspěšných blogů Bylinkopedie.cz a Sazenicka.cz, tentokrát ryze praktická, plná receptů a návodů. Ukazuje, jak všestranné bylinky jsou a co všechno s nimi můžeme dokázat.

Naleznete zde zajímavé uplatnění bylinek při přípravě pokrmů a nápojů, ale také mnoho tipů pro přírodní léčbu či návody na výrobu kosmetických přípravků a dekorativních předmětů. Kniha tedy bude vaším užitečným průvodcem ať už při vaření, smysluplném naplnění volného času nebo rádcem v případě nemoci.

Tato kniha volně navazuje na přechozí publikace Bylinkopedie (https://www.palmknihy.cz/ekniha/bylinkopedie-312057) a Bylinkopedie 2 (https://www.albatrosmedia.cz/tituly/67725483/bylinkopedie-2/).

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM