EN

Jak se král Země víl naučil nenávidět příběhy

Holly Blacková


I srdce z kamene se dá zlomit. Ilustrovaný doplňkový díl série Krutý princ.
Než se z něj stal krutý princ nebo podlý král, byl jen obyčejným vílím dítětem se srdcem z kamene. Odhalte nová tajemství Cardana, záhadného krále Země víl Elfhame! V pohádkově snivém vyprávění nahlédněte do různých období Cardanova života, která byla plná intrik, nebezpečí, zrady, humoru i dramatických událostí. Každou kapitolu navíc doprovázejí velkolepé celobarevné ilustrace Roviny Cai, které z titulu udělají chloubu každé knihovny.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Rovina Cai
Jazyk čeština
Původní název How the King of Elfhame Learned to Hate Stories
Původní jazyk angličtina
Řada Krutý princ
Překladatel Radka Kolebáčová
Počet stran 192
EAN 9788076611917
Datum vydání 31.05.2021
Věk od 13
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,431
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Chlapci se mění. Stejně tak i příběhy.

Než se z něj stal krutý princ nebo podlý král, byl jen obyčejným vílím dítětem se srdcem z kamene.

Holly Blacková odhaluje nová tajemství z dramatického života záhadného krále Země víl Elfhame Cardana. V tomto příběhu najdete neodolatelné podrobnosti z dob před příběhem Krutého princ, dobrodružství odehrávající se po Královně ničeho a známé okamžiky z celé trilogie vyprávěné Cardanovým úhlem pohledu.

V návratu do série Krutý princ si užijete zakázanou lásku, která rozbuší srdce, nenávist, nebezpečí, humor a drama, které okouzlilo mnoho čtenářů. Ke každé kapitole navíc patří celobarevné ilustrace Roviny Cai, které z titulu dělají chloubu každé knihovny.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Krutý princ"

Hodnocení čtenářů

Sabina Bobková
Jak se král Země víl naučil nenávidět příběhy obsahuje 11 krátkých příběhů, které se odehrávají různě v období před samotným prvním dílem Krutého prince ale i v průběhu trilogie a dovolí nahlédnout i za děj Královny ničeho. Napsána je poutavým a jednoduchým stylem v er formě a budete ji mít přečtenou opravdu za chvilku. Celou atmosféru dokreslují ilustrace a kresby, kterých je celá kniha plná. Kniha je nádherným doplněním série ačkoliv pro někoho se může zdát jako zbytečnou publikací. Pokud jste předtím sérii nečetli, nebo jste si ji neoblíbili, asi si vás ani tato nezíská. Nicméně si zkuste přečíst prolog, který je za mě naprosto špičkový a okamžitě mě do Elfhame vtáhnul. Krutou trilogii přečtete za víkend protože neobsahuje obrovské tlusté svazky stojí na dobře vystavěném světě, perfektně napsané postavě Cardana a spoustě intrik. Pokud jste fanoušky série, tuhle knihu nutně potřebujete! Celou recenzi najdete na blogu: https://kniznipristaviste.blogspot.com/2021/08/recenze-jak-se-kral-zeme-vil-naucit.html

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Holly Blacková

Holly Blacková

Holly Blacková je známá a úspěšná spisovatelka fantasy knih pro děti a teenagery. Jejím nejúspěšnějším dílem je Kronika rodu Spiderwicků. Holly žije s manželem a synem v Massachusetts v domě, který má podle ní tajné dveře do jiného světa.
Zobrazit profil autora

Recenze

Databazeknih.cz - Střípky z Cardanova źivota

... „Je to krásný návrat zpátky k sérii, který přináší zajímavé střípky z Cardanova života. Některé části jsou neskutečně originální, jiné známé, ale všechny jsou neskutečně emotivní a umožňují opravdu absolutně pochopit, co je Cardan zač.“ ...
NAPIŠTE NÁM