EN

Znovu a lépe

Catherine Bybee


Nový začátek? Zvládne to. Nejspíš…
Melanie byla na střední škole hvězda, jenže nyní její život už tak hvězdný není. To, že jako svobodná matka skončí v městečku, jež jí kdysi bylo domovem, je překvapením nejen pro místní, ale i pro ni samotnou. Po boku kamarádek Jo a Zoe se nový začátek nejeví tak strašný – obzvlášť když její roztomilá dcera Hope okouzlí pohledného stavaře Wyatta. Ustojí křehké základy nového domova zemětřesení, které nečekaně způsobí její problémový ex?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Doing it over
Původní jazyk angličtina
Překladatel Soňa Tobiášová
Počet stran 336
EAN 9788026721673
Datum vydání 27.01.2022
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,457
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Na střední škole si svoji budoucnost Melanie malovala úplně jinak. Se zpackaným životem jí pomůže se poprat návrat do rodného maloměsta. První kniha nové série o třech kamarádkách přináší romantiku i napětí a nečekaně detektivní zápletku.

Melanie byla na střední škole hvězda, jenže nyní její život už tak hvězdný není. To, že jako svobodná matka skončí v městečku, jež jí kdysi bylo domovem, je překvapením nejen pro místní, ale i pro ni samotnou. Po boku kamarádek Jo a Zoe se nový začátek ale nejeví tak strašný – obzvlášť když její roztomilá dcera Hope okouzlí pohledného stavaře Wyatta. Ale ustojí křehké základy nového domova zemětřesení, které nečekaně způsobí její problémový ex?

Catherine Bybee je oblíbená americká autorka románů pro ženy. Vyrůstala ve státě Washington, poté se odstěhovala do Jižní Kalifornie, kde snila o kariéře herečky, ale ve skutečnosti se živila jako servírka. Posléze si doplnila vzdělání a pracovala jako zdravotní sestra. V současnosti je spisovatelkou na plný úvazek a napsala přes třicet knih, přeložených do více než dvaceti různých jazyků.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

knihazaknihou.cz - Znovu a lépe

...„Nenáročný příběh naplněný romantikou i napětím vás příjemně pobaví a vtáhne do maloměsta, v kterém se dějí rozmanité události. Jejich obyvatelé vám přirostou k srdci natolik, že si další díl (stejně jako já) nenecháte ujít.“...
NAPIŠTE NÁM