EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Záchytný bod

Martina Jelínková


Štěstí si tě najde... když si na něj počkáš.
Aneta se právě nastěhovala do nevalného pražského bytu, rozešel se s ní kluk a vyhodili ji z práv. Teď se její dny skládají z monotónního kolotoče směn v butiku, donáškového jídla a dost pochybných schůzek. Její dospělý život zkrátka vypadá úplně jinak, než jak si ho malovala. Přesto se nevzdává a snaží se zase přiblížit snu o právničině a teplém rodinném krbu. Najde své místo ve světě a smíří se s tím, že máloco vychází podle plánů?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 320
EAN 9788025356135
Datum vydání 17.03.2022
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Aneta se právě nastěhovala do nevalného pražského bytu, rozešel se s ní kluk a vyhodili ji z práv. Její život se skládá ze směn v butiku, donáškového jídla a náhodných schůzek. Její dosavadní jistoty jsou pryč a ona netuší, co si počít. Zdá se, že všechno je vždycky jinak, než jak si malovala, a že dospělý život je akorát plný nejistot a nevítaných překvapení, na míle vzdálený jejím představám.

Přesto nepodléhá panice a všemožnými způsoby se snaží aspoň přiblížit svému zpackanému snu o právničině a teplém rodinném krbu. Zvládne si najít své místo ve světě a smířit se s tím, že máloco vychází podle našich přání?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Martina Jelínková

Martina Jelínková

Od doby, co jednou v sedmé třídě místo oběda napsala ve školní šatně do starého sešitu matematiky svoji první povídku, nepřestala psát nikdy. Vystudovala scenáristiku na JAMU a marketingové komunikace na UTB ve Zlíně. Její tvorbu jste mohli zaznamenat na Českém rozhlase, pracovala v redakci TV Nova a v současné době ji živí (a baví) reklamní textařina.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM