EN

Stopařův průvodce zeměkoulí

Slávek Král


Dvě cesty kolem světa a aspoň půl roku na každém kontinentu.
Slávek Král cestuje už osm let, dal dvě cesty kolem světa stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Peněz moc nepotřebuje. Stopuje, kempuje a často dobrovolničí. V knize najdeš nejzajímavější příběhy, které se mu za jeho stopařskou kariéru staly. Otevři na libovolné stránce, přečti si krátký příběh, a pochopíš. Příběhy budou doplněny základními pojmy, tipy na cestování a QR kódy s odkazy na videa.

Detailní informace

Ilustrátor Barbora Žižková
Jazyk čeština
Počet stran 240
EAN 9788076502673
Datum vydání 12.11.2020
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,464
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Slávek Král cestuje už osm let, dal dvě cesty kolem světa stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Peněz moc nepotřebuje. Stopuje, kempuje a často dobrovolničí. Jak sám říká: „Nastopoval jsem přes 250 tisíc kilometrů v 84 zemích světa a 21 státech USA, a lidi mi pořád říkají, že je to nebezpečné. Podle mě je svět bezpečné místo pro život a rozhodně to není takové, jak nám cpou v televizi.“

V knize najdeš nejzajímavější příběhy, které se mu za jeho stopařskou kariéru staly. Otevři na libovolné stránce, přečti si krátký příběh, a pochopíš. Příběhy budou doplněny základními pojmy, tipy na cestování a QR kódy s odkazy na videa.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Jahu Reznickova
Skvělá, čtivá kniha. Určitě se zasmějete a leccos dozvíte ❤️

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM