UfONI | Albatrosmedia.cz
EN

UfONI

Geoff Rodkey


Co může být děsivější než ti druzí? No přece my sami!
Být z jiné planety není žádná sranda. Lani s rodinou jako skoro poslední zbylí lidé ve vesmíru musí obyvatele planety Čúmm za týden přesvědčit, že lidstvo dokáže v jejich světě žít v naprosté harmonii s ostatními. Země je už totiž tak trochu neobyvatelná – hádejte, kdo za to může? A to je jeden z důvodů, proč domorodcům z Čúmmu, kteří jenom vypadají jako obří komáři, pozemšťané zrovna nevoní. Tím dalším je humor. Na Čúmmu je totiž přísně zakázán. To bude zábava!

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Sára Foitová
Počet stran 264
EAN 9788000064291
Datum vydání 18.10.2021
Věk od 10
Formát 130x200 mm
Nakladatelství ALBATROS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Když je humor sci-fi…

Být z jiné planety (a taky skoro poslední člověk ve vesmíru, na kterém závisí přežití zbytku lidstva) není žádná sranda. Anebo že by přece? Stačí jen přesvědčit obyvatele cizí planety, na které je zakázáno vyvolávat jakékoli emoce včetně smíchu, že lidé jsou naprosto mírumilovní, neškodní a užiteční tvorové a že si zaslouží dostat ještě šanci. I když si svoji vlastní planetu zničili. Přesně tohle dostanou za úkol Lani s rodinou. A nemají na to úplně moc času: týden. Proti nim stojí odhodlaní obyvatelé cizí planety, kteří jenom VYPADAJÍ jako komáři. A rozhodně se nehodlají smát. Ani zvednout koutek. To bude zábava!

Vtipné a mrazivě trefné podobenství o nejpalčivějších problémech současnosti: migraci, fake news, mediální manipulaci a šíření nenávisti.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Geoff Rodkey

Geoff Rodkey

Geoff Rodkey je americký spisovatel a scénárista, nominovaný na cenu Emmy, autor New York Times bestselleru pro děti Dvojčata na bitevním poli. Podle jeho poslední knihy pro děti s názvem Nejsme zdejší chystá Společnost Columbia Pictures filmovou adaptaci. Geoff vyrostl v Illinois a psát začal do novin na střední, v současnosti žije v New Yorku se svojí ženou, třemi syny a lehce zmateným pískomilem.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM