EN

Kaskadér aneb jak dobýt Hollywood

5,0
( 1 )

Dimo Lipitkovský je kaskadér tělem i duší. Do osmnácti let zápasil, první kaskadérskou akci absolvoval v roce 1987. Začínal u českého filmu, pod vedením Jaroslava Tomsy dobyl Hollywood. Padal z Titanicu, bojoval ve Stalingradu, rval se v Mladém Indiana Jonesovi. Dubloval Orlando Blooma nebo Johnnyho Deppa. Učil se od mistrů svého oboru, i proto vždy patřil ke světovým špičkám. Kniha přináší jeho životní příběh – plný odhodlání, touhy po vysněném životě a dobrodružství.

Detailní informace

Jazyk čeština
EAN 9788075979582
Datum vydání 04.11.2021
Věk od 14
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,491
Typ Kniha

Trhačky, hoření, pády, bojové scény a honičky na autech, bouračky a všechny další mimořádně těžké fyzické úkony jsou jenom zlomkem toho, čemu musí kaskadéři čelit v jejich práci.

Kaskadéři ve smrtelně nebezpečných filmových scénách nasazují své životy a zdraví, a přesto svou práci milují a nevyměnili by ji za žádnou jinou. Milují totiž ten adrenalin, jaký nikde jinde nenajdou...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Miroslava Streichsbierová
Skvělá kniha, skutečný příběh „obyčejného kluka“, zajímavé a napínavé příběhy ze zákulisí natáčení filmu , kniha v sobě skrývá poselství, když něco opravdu ze srdce chceš, dosáhneš toho, knihu jsem přečetla jedním dechem, doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM