EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Vánoční příběhy: Bílé medvídě

Holly Webbová


Dojemný i dobrodrodružný příběh, který zahřeje u srdce.
Sára miluje, když jí dědeček vypráví o dobrodružstvích, která zažil v polárních oblastech Kanady. Začíná sněžit, a tak se Sára rozhodne postavit si ze sněhu ledního medvěda podobného tomu z dědečkova příběhu. Když však nastane noc, ocitne se Sára uprostřed tajuplné, mrazivé Arktidy. Zde se setkává s opuštěným medvídětem a společně se vydávají hledat jeho maminku. Překoná dívčina láska její vlastní stesk po rodičích a všechny nástrahy, které je čekají?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Simon Mendez
Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název The Snow Bear
Původní jazyk angličtina
Počet stran 160
EAN 9788026438496
Datum vydání 15.11.2021
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,336
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Sára miluje, když jí dědeček vypráví o dobrodružstvích, která zažil v polárních oblastech Kanady. Začíná sněžit, a tak se Sára rozhodne postavit si ze sněhu ledního medvěda podobného medvídkovi z dědečkova příběhu. Když však nastane noc, ocitne se Sára uprostřed tajuplné, mrazivé Arktidy. Zde se setkává s opuštěným medvídětem, které si okamžitě zamiluje, a společně se vydávají hledat jeho medvědí maminku. Během strastiplné cesty se oba dostávají do nebezpečných situací, ale Sára zároveň poznává zákonitosti úchvatné arktické přírody a život jejích obyvatel. Podaří se jim najít ztracenou medvědici? A najde Sára svou cestu domů?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Vánoční příběhy"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Holly Webbová

Holly Webbová

Holly Webb Narodila sa v Londýne v roku 1976. Teraz žije v Readingu s manželom Jonom a tromi deťmi, Tomom, Robinom a Williamom. Nebola vždy spisovateľkou. Pracovala ako redaktorka detskej literatúry vo vydavateľstve Scholastic. Svoju prvú knihu napísala, keď mala 28 rokov, v podstate vo vlaku do práce a z práce. Vtedy už bývala v Readingu a redakcia vydavateľstva Scholastic sídlila v Londýne, takže tam denne dochádzala vlakom. Ako redaktorka prestala pracovať, keď sa jej narodil najstarší syn Tom. Síce sa ešte na chvíľu do vydavateľstva, ale po polroku mala pocit, že svojho syna takmer nevidí, preto sa rozhodla pracovať z domu. Začala redigovať rukopisy a písať svoje vlastné knižky pre deti. Doteraz napísala vyše 100 titulov. Má veľmi rada mačky a psy. Niektoré jej knižky pôvodne nemali byť o zvieratách, ale zvieratá ich napokon akoby uniesli. O tom, ako vzniká nápad na knihu, sama hovorí: „Niekedy môže naštartovať príbeh vo vašej hlave tá najčudnejšia vec. A nemusí to byť práve hlavná zápletka. Pri sérii Zvieracia mágia, som najprv vymyslela obchod, ešte predtým ako vznikla Lottie a príbehy, čo sa jej stali. Prechádzala som po chodbe v redakcii a zrazu mi napadlo, aké by bolo úžasné mať obchod plný zvieratiek, ktoré rozprávajú...“
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM