EN

Deskové hry. Opakování pro prvňáčky

Andrea Brázdová


Zábavné hry procvičující učivo
Celkem 4 herní plánky procvičují vybrané učivo první třídy. První plánek knihy je zaměřen na prvouku. Následující tři plánky se pak věnují počítání, a to nejprve do pěti, následně na dalším plánku do deseti a nakonec i do dvaceti. Děti, které se již seznámily s písmenky, mohou namísto rodičů číst krátké texty, skrze něž k hráči promlouvají pohádkové postavičky z herních plánků této knihy.

Detailní informace

Ilustrátor Petr Palma
Jazyk čeština
Počet stran 10
EAN 9788026616894
Datum vydání 10.02.2022
Věk od 6
Formát 275x300 mm
Nakladatelství EDIKA
Edice Deskové hry
Hmotnost 0,394
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

4 herní plánky procvičující vybrané učivo první třídy

První plánek knihy je zaměřen na procvičení prvouky. Následující tři plánky se pak věnují počítání, a to nejprve do pěti, následně na dalším plánku do deseti a nakonec i do dvaceti. Děti, které se již seznámily s písmenky, mohou namísto rodičů číst krátké texty, skrze něž k hráči promlouvají pohádkové postavičky z herních plánků.

Dobrodružná cesta začíná ve světě lidí, kde na děti číhají zvířátka, květiny, stromy, dopravní prostředky a mnoho dalšího, o čem se ve školách učí a povídá. V cíli prvního plánku však čeká zlatý klíč, s jehož pomocí odemknou svět pohádek a fantazie, kde o zábavu nebude nouze a kde nebude chybět ani maličko strašidelné podzemí s parádním pokladem.

Pravidla her jsou velmi jednoduchá a je možné si je podle potřeby upravit. Hry jsou určeny pro 2 a více hráčů, kteří postupují od políčka START po CÍL. Ke hře je potřeba jen hrací kostka a odpovídající počet figurek. Začíná nejmladší hráč. Hráči postupně házejí kostkou a postupují po políčkách herních plánů podle hodnoty, která padne. Po hodnotě šest se znovu již nehází. Pokud se figurka hráče posune na políčko s příkladem, hráč příklad vyřeší, spoluhráči jej kontrolují. Jestliže se však hráč ocitne na speciálním úkolovém políčku, zařídí se podle uvedené instrukce.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM