EN

Levandulové a květinové tvoření

Lucie Dvořáková-Liberdová


Inspirujte se a vytvářejte půvabné květinové dekorace. Nejkrásnější voňavé projekty čekají, až jim vdechnete život.
Rádi byste zkusili tvořit něco nového? Máme pro vás jedinečný tip - voňavý, kreativní a zábavný. Inspirujte se levandulí a dalšími květinami všude kolem a naučte se z nich vyrábět nejrůznější dekorace. Jak na to, vám poradí autorka bestsellerů Lucie Dvořáková-Liberdová ve své nové knize. Všechny postupy jsou opět provázeny podrobným popisem a množstvím fotografií, nechybějí ani potřebné šablony.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 120
EAN 9788026437314
Datum vydání 20.09.2021
Věk od 18
Formát 210x270 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,726
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Rádi byste zkusili tvořit něco nového? Máme pro vás jedinečný tip - voňavý, kreativní a zábavný.

Inspirujte se levandulí a dalšími květinami všude kolem a naučte se z nich vyrábět nejrůznější dekorace. Nebo zkuste vytvořit své vlastní květy z nepřeberného množství materiálů, které se nabízí, a vykouzlete ozdoby v provensálském vintage stylu.

Jak na to, vám poradí autorka bestsellerů Lucie Dvořáková-Liberdová ve své nové knize. Naučíte se, jak květiny uchovat ve vosku, v oleji či v mýdlové nebo modelovací hmotě. Jak je zakomponovat do pletiva, větví nebo nalepit na sklo, kde budou doslova zářit v paprscích slunce. Květiny můžete ušít i ze zbytků látek či vyrobit ze stuh nebo papíru. A skutečnou lahůdkou jsou dechberoucí průhledné růže, jež vypadají jako opravdové. Všechny postupy jsou opět provázeny podrobným popisem a množstvím fotografií, nechybějí ani potřebné šablony.

Tak vzhůru do toho, ty nejlepší voňavé projekty čekají, až jim vdechnete život.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lucie Dvořáková-Liberdová

Lucie Dvořáková-Liberdová

Lucie Dvořáková-Liberdová se narodila v Havířově a vystudovala Obchodní akademii ve Vimperku. Je maminkou dvojčat a naplno se věnuje také kreativnímu tvoření, fotografování a psaní článků pro různé české i zahraniční časopisy. Je autorkou mnoha úspěšných knih, přičemž z některých se staly bestsellery. Spatřit ji můžete i na televizní obrazovce. Lucie je přesvědčená, že ze všeho se dá něco vyrobit a není nic, co by se nedalo nějak zužitkovat. Tvoření podle ní totiž nespočítá v nákupech drahých materiálů, je to svět nekonečných možností bez hranic, kde se pravý smysl skrývá v něčem docela jiném. Nejen ve své práci, ale i v životě se vždy snaží hledat způsoby, jak by to šlo a ne důvody, proč by to nešlo.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM