EN

Jedu Edu

Zábavné edukativní opáčko

Irena Tatíčková


Znalosti s legrací z hlavy se neztrácí!
Milí školáci (a třeba i poškoláci), vydejte se na projížďku a na procvičky „JEDU EDU“. Eda je edukativní koloběžka. Proveze vás mezi sérií otázek z různých předmětů. Na konci těchto kvízů najdete nejen správné odpovědi, ale také EDUkativní samoopáčko. Naše knížka je určena pro žáky 4 tříd+ a měla by být i vhodnou pomůckou pro přípravu na přijímací zkoušky do osmiletých gymnázií. Kdo zvládne naše EDUkvízy, má velkou šanci, protože ve všech testech se objevují logické řady, problémové otázky z vlastivědy aj.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Jan Kafka
Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788000063751
Datum vydání 07.10.2021
Věk od 10
Formát 115x185 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,219
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Milí školáci (a třeba i poškoláci),

vydejte se na projížďku a na procvičky „JEDU EDU“. Eda je edukativní koloběžka. Proveze vás mezi sérií otázek z různých předmětů. Na konci těchto kvízů najdete nejen správné odpovědi, ale také EDUkativní samoopáčko.

Naše knížka je určena pro žáky čtvrtých a vyšších tříd a měla by být i vhodnou pomůckou pro přípravu na přijímací zkoušky do osmiletých gymnázií. Kdo zvládne naše kvízy na plný počet bodů, má velkou šanci uspět, protože ve všech testech se objevují logické řady, otázky z vlastivědy, češtiny či přírodovědy k zamyšlení a jiné. A kdo není tak úspěšný, může si zopakovat samoopáčko.

Znalosti s legrací z hlavy se neztrácí!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM